Postcard - Обман

Подарила маме подарочную карту посткард, через полгода ее решили использовать по назначению. Подарок стоил достаточно внушаемую цену. Позвонили, чтобы записаться на СПА, но в салоне нам сообщили, что посткард не перечисляет им деньги и записи по карте невозможны. Позвонили по указанному номеру посткард, сказали, что перезвонят, но телефон выключен и достучаться до компании невозможно..

Atbilde no Postcard Support Pārstāvja atbilde 02.01.2018

Labdien, Olesja! Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Lūdzam sazināties ar mums pa telefonu +371 66118040 vai e-pastu [email protected], lai atrisinātu radušos situāciju, noteikti esam ieinteresēti pozitīvā situācijas atrisinājumā.

Kas attiecās uz pakalpojuma sniedzēju norādīto iemeslu par pakalpojuma nesniegšanu, tad informējam, ka tā ir nesankcionēta rīcīa un klaja līgumā norādītu punktu neievērošana, kas rezultējās komercdarbības kropļošanā.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, kas radušās nesavlaicīgas komunikācijas dēļ.

P.S. Par šādiem incidentiem lūdzam infomēt mūs pa telefonu vai e-pastu, kas norādīts augstāk.

Jūsu,
Postcard.lv