www.sudzibas.lv Postcard Briesmīga darba vieta

Postcard - Briesmīga darba vieta

Ļoti neiesaku iet strādāt postcard veikalos, oficiāli firmas nosaukums ir sia giftit. Darba diena ir 11 stundu garumā, jo veikali atrodas tirdzniecības centros, un sarunāt ar kādu kolēģi strādat pa pus dienu ir nenormāli grūti. Sestdienās, kad cilvēku ir diezgan daudz, ļoti ātri var nogurt, jo visa diena jāpavada uz kājām. Man ir grūti 11 stundas nostāvēt uz kājām, kaut ko darot, tāpēc uzjautāju vadībai, lai ieliek vairāk stundu darba dienās, un brīvdienās noņem, jo sākumā runājām, ka grafiks ir ļoti elastīgs. Par ko saņēmu uzbraucienu, ka nekas traks nav, strādājot brīvdienā un "nekas, ar laiku pieradīsi". Tā nav normāla attieksme. Līdz ar to, ka fiziski neizturu slodzi, nācās uzteikt darbu, bet ar to tikai sākās vēl lielāks čakars. Darbu pabeidzu ar 22.04. Datumu, tad algai par mēnesi bija jābūt 3 darba dienu laikā. Līgumā rakstīs, ka algas izmaksā līdz 25. Datumam, taču šodien jau ir 30. Aprīlis un algas par abiem mēnešiem vēl nav. Uz jautājumu, kāpēc nav naudas, man īsziņā atbildēja, ka "darba devējs noslinkoja, tāpēc neko neatsūtīja".
Vārdu sakot, briesmīgs kantoris, nevienam neiesaku, savādāk algu gaidīsiet līdz pat nākošajā mēneša beigām!

30.04.2019

E