www.sudzibas.lv POLONEZ PARCEL SERVICE POLONEZ PARCEL SERVICE apzog klientus

POLONEZ PARCEL SERVICE - POLONEZ PARCEL SERVICE apzog klientus

Labdien tauta!Vēlos visus informēt, par POLONEZ PARCEL SERVICE kompāniju, ar kuru starpniecību var sūtīt pakas, piemēram no ASV uz Latviju... NEKAD ar šo firmu nesūtiet neko, ZAGĻU BANDA. jo nezināmā vietā pakas tiek apzagtas, izvēlk visu elektroniku, kosmētiku, jaunas drēbes un apavus, vietā saliekot kautkādas mistiskas kumpalu lupatas (lietotas jakas, kurtkas, džemperus), lai kompensētu sūtījuma pakas(ām) svaru... Vnk drausmas....!!!!! Vakar atveda kurjeri man uz māju divas palielas pakas, kuras sūtīja brālis no ASV New Yorkas štata. Sūtījumu gaidīju 2,5 mēnešus... Kartona kastes proti salīmētas, vizuāli nekas neliecināja par izzagšanu. Pārakstīju dokumentus un veči aizbrauca ar sudrabotu busiņu. Taisos pakas vaļā, biju šokā, lupatas samestas kā miskastē, saplēsti visi maisi, sabāztas nezināmas izcelsmes lietotas svešas lupatas (kurtkas , džemperi, krekli utt ar IKEA logotipiem). Vārdsakot apzagtas pakas apmēram par 1ooo USD- izvilkts portatīvai dators DELL INSPIRION 1750 pilnā komplektā, tam pašam portatīvam datoram jauns iepakojumā gultas galdiņš, 4 pāri ar firmas botēm (jaunākiem brendiem), divi komplekti ar NIKE sporta tērti, jauna NIKE sieviešu sporta soma rozā krāsā, GUCCI mugursomiņa un naudas maks, VERSAGE smaržas, Copes lietām daudz kas, un daudz jaunas drēbes bērniem. Viss pa galam... Bildes pielikumā.NEKAD neizmantojiet minētas kompānijas servisu NEKAD!!!

J

A abcd 04.12.2014

Diezgan loģiski, ka sūtot tik vērtīgas mantas ir jāizmanto pārbaudīts kurjers, bet nevis kaut kāda "saraškina kantora", kas šodien ir, bet rīt vairs nav. Kāpēc neizmantojāt kaut vai to pašu DHL?