www.sudzibas.lv PMLP Nav sazvanāmi

PMLP - Nav sazvanāmi

Zvanu visu dienu, bez pārtraukuma un nevaru sazvanīt Ogres pasu daļu, neviens neceļ...
Zvanu no otra telefona paralēli Siguldas Pmlp arī neceļ, un no 15.00 Siguldā pākšņi telefons uz laiku ir atslēgts, bet darba laiks līdz 16: 00... , vai darbinieki negrib strādāt, ka neviens pa 7 stundām nevar pat atbildēt? ! Tā vien šķiet, ka visām iestādēm trūkst darbinieku, vai ieinteresētu darbinieku, kas grib strādāt ar atdevi!

Debesis Vējā 02.05.2022

Nelasīji, kā darbinieku trūkst, algas mazās, un pases un ID izgatavošana kāvē līdz 3 mēnešiem. Vakar delfī lasīju.

Labdien! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju - nodaļas ir ļoti grūti sazvanīt, jo tālruņa līnijas patiešām lielā zvanu apjoma dēļ ir pārslogotas. Ja ir kāds jautājums, kurur vēlaties adresēt tieši konkrētai nodaļai, lūgums rakstīt e-pastu, uz kuru tiks atbi;dēts rindas kārtībā.