Plus Punkts - Pārdevēja

Pārdevēja Tatjana Vecmilgrāvja Plus Punktā pastāvīgi ver ciet veikalu. Veikals tiek aizvērts vairākas reizes viņas maiņā uz 40 minūtēm katru reizi. Viņa pati staigā apkārt pa citiem veikaliņiem un laikam jau klačojas. Par pircējiem neliekas ne zinis. Citas šī veikala pārdevējas tā nedara, bet viņas maiņā to esmu ievērojis. Savukārt, kad viņa tomēr ir atvērusi veikalu, tad nemitīgi runā pa telefonu, un bieži pat neievēro, ka kāds pircējs pienācis, atliek vien viņu tad skaļi uzrunāt. Arī mani paziņas ir to ievērojuši, un sūdzas arī par viņas attieksmi pret pircējiem. Tāpat arī šī pati pārdevēja veras ciet 21:00 citreiz pat 20:00, kaut gan veikala darba laiks esot līdz 22:00. Vai cilvēks ar tādu attieksmi var strādāt šādu darbu? Es saprotu, ka viņām algas nav dižās, bet kāpēc jauno meiteņu, kas arī tur strādā attieksme ir pavisam citāda? Varbūt Plus Punktam derētu labāk izvērtēt darbiniekus?

E