Pilsmuižas krodzinš - klaja uzmaksanas

Mēs ar savu draudzeni atbraucam uz laukiem, uz Limbažiem pie radiniekiem. Aizgajam paest pusdienas uz kaut kādu Pilsmuižas bāru krogu. Todien stradaja blonda bārmene. Jau pirmais, kas mūs izsita no līdzsvara bija tas, kā šī jaunā meitene bija apgerbusies, kaut bārs, bet jābūt kaut kādām normām. Mini- teiktu super mini svārki, mati pa gaisu uzkašāti katrs uz savu pusi un pa vidu iebāzts kaut kas līdzīgs diadēmai, tas taču apkalpojošais personāls nevis, pat nezinu kā nosaukt- nakts miss konkurss.Kad iegājām bārā, šī bārmene vai viesmīle vienkārši sēdēja blakus akvārijam pie glda un runāja pa mobilo tālruni pilnīgi ignorējot mūs. Kad mēs jau grasījāmies iet prom, kādas 4 minūtes jau stāvējušji pie bāra letes, tad šī personas beidzot savās augstpapēžu kurpēs pienāca un iedeva mums eienkartes. Pasūtījām, pārāk ilgi nebija jāgaida, ēdiens garšīgs, karbonāde, apcepti kartupelīši, salāti, un tad mana draudzene aizgāja uz labiercībām. Nepagāja pus minūte, kad bārmene izskēja ārā un atklāti man piedāvājās uz saldo ēdienu, kas bija domāts ... Biji šokēts, pavaicāju, kā viņu dēvēt, jo identifikāciajs kartītes nebija pie krūts, viņa nepateica, tad teicu, ka man ir mīļotā sievite, ka es tā nedaru, tad bārmene man teica, nekas, es aizšļūkšu līdz bāram, ja vēletaies vēl ko, uz salvetes uzrakstiet savu tālruna numuru. Tā beidzās mana viesošanās Limbažõs, tas bija 1. septembrī ap pus 6. Vēl joprojām domāju, kas butu ja mēs būtu paņēmuši līdz meitinu.Vai tiešām izmisums un krīze pārkāpj tik augstas robežas? Mēs vairs tur neiegriezīsimies paēst, tas bija 1. septembra kašmars:D

E

J Jānis 20.09.2010

Savus būll shitus varat sūtīt uz e-pastu [slēpt]@gmail.com man patīk analizēt tizlus bērnu murgus :)

A andrejs 21.09.2010

un man patīk nodirst tādus stulbeņus kā tevi Jāni!
cik tev latv. val. bija? no tava savārstījuma tu dauni vairāk par "hello" saprast nevarēja. pidars detektīvs atradies.

J Jānis 21.09.2010

Andrej ka ir būt meitenei ? Bet tēlot dzeku ? :D :D :D
Prieks ka esi tik zinoš Latv. val. Bet vārdu pidaram skaidrojumu pameklē vārdnīcā liekas ka nesaproti tā nozīmi.
Aaa un es zinu kapēc viss asākā kritika no tevis tieši man :D KAS IR TAISNĪBA ACĪS IEKODA ? :D :D :D
Jo redzu ka pamanījis tikai kļūdas manos tekstos esi.

J Jānis 21.09.2010

Aaaa Andrej skatos ka esi baigais dirsējs :D
Tur bija rakstīts man e-pasts aizraksti uz viņu personīgi sarunāsim satikties un varēsi mani nodirst personīgi ja jūties tāds dirsējs :D :D :D

D Dagnis 21.09.2010

1. septembrī viņai bija garās bikses, ne svārki!:):)

A Arta 21.09.2010

Starp citu Vitai nemaz nav piekabītes...Tizluma kalngals teksta autors vismaz būtu iemācījies rakstīt gramatiski pareizi...

R rihis 25.09.2010

runā, ka Vitai piekabītē ir pāris slimības, kuras ieguvusi no Valmieras mauku drāzēja :))

S Sandijs 26.09.2010

Rihiit ja tas par manīm come on Nāc pasaki man sejā ?
Visi ar tādām lielām mutēm kad sejā jāskatās nevienes nevar pateikt neko.

M Milda 18.01.2012

Tá ká es nezinu kur varu uzrakstít kádu labu várdu, izpaust prieku par kordzinu "Pilsmuiza", tad nu rakstu seit.
Limbazos es pabiju 2011 gada nogalé. No savas gimenes uzzináju ka ir atvérts jauns restoráns Limbazos, ka tu strádájot labi pavári. Tad nu ar víru nolémám aiziet.
Ieejot ieksá bijám pársteigti par jauko, májígo gaisotni, par kamínu kas kuréjás. Péc jauki seit pavadítás pécpusdienas, garsígiem édieniem més iegriezámies biezák seit. Apkalpojosais personáls vienmér bija labs un laipns. Arí virtuve bija átra un édieni loti garsígi.
Loti jauks Krodzins.
Nákamreiz kad búsim Limbazos, més noteikti apmeklésim so krodzinu. Paldies Jums. Tá tik turpinát.
Lai jums daudz klientu.