Pilsmuižas krodzinš - Ne súdzíba

Tá ká es nezinu kur varu uzrakstít kádu labu várdu, izpaust prieku par kordzinu "Pilsmuiza", tad nu rakstu seit.
Limbazos es pabiju 2011 gada nogalé. No savas gimenes uzzináju ka ir atvérts jauns restoráns Limbazos, ka tu strádájot labi pavári. Tad nu ar víru nolémám aiziet.
Ieejot ieksá bijám pársteigti par jauko, májígo gaisotni, par kamínu kas kuréjás. Péc jauki seit pavadítás pécpusdienas, garsígiem édieniem més iegriezámies biezák seit. Apkalpojosais personáls vienmér bija labs un laipns. Arí virtuve bija átra un édieni loti garsígi.
Loti jauks Krodzins.
Nákamreiz kad búsim Limbazos, més noteikti apmeklésim so krodzinu. Paldies Jums. Tá tik turpinát.
Lai jums daudz klientu.

T TANZILA 06.07.2019

Спасибо руководству кафе ANGRE ул.Спилвес 18 за достойно организованный 6 июля 2019 года поминальный обед.персонал очень вежливый.обслуживание ненавязчивое.еда свежая и вкусно приготовлена.Будем рекомендовать Оценка -отлично.