Pilsmuižas krodzinš - klaja uzmaksanas

Mēs ar savu draudzeni atbraucam uz laukiem, uz Limbažiem pie radiniekiem. Aizgajam paest pusdienas uz kaut kādu Pilsmuižas bāru krogu. Todien stradaja blonda bārmene. Jau pirmais, kas mūs izsita no līdzsvara bija tas, kā šī jaunā meitene bija apgerbusies, kaut bārs, bet jābūt kaut kādām normām. Mini- teiktu super mini svārki, mati pa gaisu uzkašāti katrs uz savu pusi un pa vidu iebāzts kaut kas līdzīgs diadēmai, tas taču apkalpojošais personāls nevis, pat nezinu kā nosaukt- nakts miss konkurss.Kad iegājām bārā, šī bārmene vai viesmīle vienkārši sēdēja blakus akvārijam pie glda un runāja pa mobilo tālruni pilnīgi ignorējot mūs. Kad mēs jau grasījāmies iet prom, kādas 4 minūtes jau stāvējušji pie bāra letes, tad šī personas beidzot savās augstpapēžu kurpēs pienāca un iedeva mums eienkartes. Pasūtījām, pārāk ilgi nebija jāgaida, ēdiens garšīgs, karbonāde, apcepti kartupelīši, salāti, un tad mana draudzene aizgāja uz labiercībām. Nepagāja pus minūte, kad bārmene izskēja ārā un atklāti man piedāvājās uz saldo ēdienu, kas bija domāts ... Biji šokēts, pavaicāju, kā viņu dēvēt, jo identifikāciajs kartītes nebija pie krūts, viņa nepateica, tad teicu, ka man ir mīļotā sievite, ka es tā nedaru, tad bārmene man teica, nekas, es aizšļūkšu līdz bāram, ja vēletaies vēl ko, uz salvetes uzrakstiet savu tālruna numuru. Tā beidzās mana viesošanās Limbažõs, tas bija 1. septembrī ap pus 6. Vēl joprojām domāju, kas butu ja mēs būtu paņēmuši līdz meitinu.Vai tiešām izmisums un krīze pārkāpj tik augstas robežas? Mēs vairs tur neiegriezīsimies paēst, tas bija 1. septembra kašmars:D

E

L Lauris 05.09.2010

Tā varētu būt . Jo es personīgi pazīstu šo saucamo bārmeni un zinu, uz ko viņa ir spējīga, 20 gados viņai morāle un uzticēšanaas un attiecības utt, šai personai ir tukša vieta, GALVENAIS, LAI VIŅAS MACIŅĀ BŪTU SKANOŠAIS !!!
Viņa ir spējga uz visu, galvenais, ka papucītis atbalsta finansiāli, par pārējo nospļaities.

R Roberts 05.09.2010

Es pazīstu bārmeni, tā jau Vita, kas braukā ar Smartu. Vinai jau viss, piedodiet, PO..., galvenais, ka samaksā, katru dienu cits čalis.TA Jau mazgadiga Vita, vinai galvenais kadam dzive iejaukties.

Z zalesplavejs 05.09.2010

Visi laipni aicināti Pilsmuižas krogā, neviens nepaliks neapkalpots!!! Tads logo !!! Bārs jau tīri labs, bārmenis gimenes cilveks, solids, pieklajigs, bet barmene jau paspēja visu... Nabaga bārmenis, dabū rauties uz 2 pusēm, aptekalēt blondīni un līdztekus norobežot no sevis savu gimeni. Nabaga gimenīte, bet ienakumu dēļ japacies un jarespekte saomnieka velmes, iegribas un vajadzibas, galvenais, ka ir kas izpalidz. Veiksmi Jums, dzirdeju, ka bars sledzas. Nabaga barmenei bus jamekleja citur

E elca82 05.09.2010

Kaut neesu bijusi šajā krogā, bet personigi pazīstu bārmeni Arti, varu Jums godīgi pateikt, Vins ir tas, kas Jūs savaldzinās. Vārdi, sms un attieksme, vinš darīs visu, lai jūs justos, ka 7 debesiis. Tads ir un bus Artis. Vinam rūp attieskme, vinam ir svarīgi nevis ko domas vina gimene, bet pazinas, kolegi. Un par vina gimeni nevajag satraukties, vinam ir looti stipra sievina, kas vinu nopel, samilo atkal nopel, tads vinai liktenis, bet tādu sievieti nezinu, kas tik loti mil savu viru, ka spej vinam piedot visas sis cuucibas un krapsanas. Varbut vinas speks ir dela. Es saku, Visu cieņu šai sievietei, kas jau daudzus gadus piever acis un mīl tālāk. Un Vita, man Jūs jaapbedina, es gandriz 2 gadus ce ntos izjaukt so gimeni, bet nesekmiigi, un tadai kaa tev, tas tiesam NEIZDOSIES, jo tu esi ar piekabi...

E Esesesesesesesesesese 05.09.2010

Pirmāmkārtām autors ir Vai nu stūlbs vai kāds mazgadīgais kam šī Vita nav iedevusi kāroto, jo šādi rakstīt tiktiešām neviens normāls cilvēks nevar.
Otrāmkārtām kāpēc vissi sāka aprunāt šī oficianta/bārmeņa ģimeni? Kāds tam ar to sakars?

A aņka 05.09.2010

Nu vieglas uzvedības sieviete un viss, tā minisvārku meitene!

B bārmene 05.09.2010

jūs klienti, man esat līdz kaklam, ar savām pretenzijām par latu

L laps 05.09.2010

laikam blakus krogam pretenzijas:D

E Eseseseseseseseses 05.09.2010

luudzu izdomaat un lietot savus nikus nevis maneejo, taadas glupiibas pat gribeedama nevareetu sarakstiit..

M mellene 06.09.2010

Edgar kā nav kauna???

M musja 07.09.2010

He, būtu priecājies, ka tu vel citām sievietēm interesē :d :D :|D

M mellene 07.09.2010

Pilnīgi piekrītu, nevis par to sūdzējies, tiešām cilvēki ir interesanti sūdzas par to ka viņiem pievērš uzmanību, Tev ir jāārstējas, un brauc ēst uz savu pilsētu, atbrauc uz laukiem un vēl izlekt grib, nu tak nebrauc.

E Esesesesesesesesesese 08.09.2010

Tavs Niks ir Eseseseseseseseses bet mans Esesesesesesesesesese vai pamani atsčirību??

E Eseseseseseseseses 08.09.2010

'atsčirību' pamaniiju...

E Esesesesesesesesesese 08.09.2010

Nupat mācīsi pareizrakstību:)

G g5c 12.09.2010

Dievinu šito saitu :D

K Katt23 14.09.2010

Jā grūti tādiem ''pilsētniekiem'' aizbrauc uz tādiem dziļiem ''laukiem'' un nezina ka jāuzvedas. Tu jau laikam nezini ka cilvēki medz būt vienkārši laipni, pat negribot ar tevi pārgulēt:)
Bet ja pats esi seksuāli norūpējies tad jau katrs smaids ščiet kā pavedināšana:)
Un Tas par tā bārmeņa ģimeni tas ir ZEMISKI:(

K Katt23 14.09.2010

Tā vienkārši nedrīkst ķengāt citu cilvēku dzīvi, dzīvojiet paši savu:)

J Jānis 20.09.2010

1) Raksta aurors uzdodas par edgaru bet tekstu rakstija divas personas: Hello tik mīloša ģimene, nabaga bērnu atstāj majā 1 septembrī ja maziņš tad tadai mīlošao ģimenei kauns, Kur 1. septembra svētku noskaņa pirma skolas diena. Aizbrauc uz radiem Hmm braucot pie radiem parasti visi vainu kopā iet kur paēst vai ēd pie radiem hello mīlošā ģimene nepaņēma bērnu līdz uz laukiem kur padauzīties pa zāli vai ko apskatīt. Tik duadz nianses piefiksētas ja bija tik pretīgīgs kašmars ko tik siki aprakstīji meitenes izskatu. Kurš mīloš gīmenes pāris lieto smaidiņa simbols :D (secinājumi: autors : Meitene ar dzeku ko sacepušoes uz šo iestādi vai bārmeni) tik nenoformulētu teikumu kurā raksta ka brauc uz laukiem neesmu vēl redzējis.

2)Hmm ja jau viņu tik ļoti pazīsti un zini ka papucīts viņu tik ļoti finansiāli atbalsta: Nah viņai skanošias tik ļoti intresē ( secinājumi: Greisirdīgs čalīts kas nedabūja ko gribēja)

3) Arī ļoti pārliecinoši raksta visu tik ļoti zin bet vēl nav sapratis ka viņa jau sen pilgadīgi (secinājumi: Mantrausīga, greisirdīga meitene: kuru neviens tā nelutina)

4)Skatos ka esi biežš viesis šajā bāra Hmmm ja aju tik duadz zini tā tad esi viņiem tik tuvs ka zini kurš kuram kad un cik maksā ja aju saki ka katru dienu cits( secinājumi: Iespējams esi tuvs kādam no šiem cilvēkiem ja tik bieži tur apgrozies :) )

5) Telo viss zinošo lēdiju kas visu zin par Arti. (secinājumi: hello ja visu zini par arti kā tad pēkšņi zini arī ko par vitai un viņas piekabīte ? ja nekad tur neesi bijusi. Ka tik neesi viens no tiem kas bariņā jautrojās kad kādu nomelno.)

Secinājumi: Šis vis ir karteijais bull shit par kādu no cilvēkiem kāda sfērā ko kāds ir samurgojis ar saviem draugiem bariņā. ja nevari iegūt godīgā ceļā tad vismaz iemācies atkāpties Niikuli.

J Jānis 20.09.2010

Varēju vēl daudz argumentus atrast par katru cik tizli viņš sevi nodevis piedod, Bet tā vien liekas ka te uzdarbojušies tikai divi cilvēki. Kas gribēja nomelnot šo bārmeni.
Un prieks ka tik ļoti pārzināt šo sfēru.