ELVI - ELVI Akcija - Pērciet dārgāk

Elvi "akcija" Siguldā (bilde uzņemta 30.12.2018) :) Pievēršam uzmanību pārsvītrotajai un pārdošanas cenai. Ikviens pircējs var priecāties par šādām akcijām un jauku maldināšanu, ka svētku laikā ietaupam.

03.01.2019

Labdien!

Drukājot akcijas piedāvājumu un izliekot preci, nebijām uzreiz pamanījuši kļūdu, pamanot to, pārdrukājām cenu zīmes. Diemžēl klienti to bija pamanījuši pirms mums.

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 16.01.2019

D Domnica 03.01.2019

B belka28 19.05.2020
обман

купили сегодня бутылку водки но там оказалась вода

Pievienot komentāru bildei