Balta - Drausmīgi cilvēki

Auto tiek nekvalitatīvi nokrāsots. Balta eksperts pasaka, kad viss tur ir kārtībā.
Kaut gan auto nokrāsots pilnīgi citā tonī.
Vilnis Baltas eksperts pasaka, kad auto ir vecs. Tapēc nevar kvalitatīvi nokrāsot. Un savu kłūdu vińu nelabos. Cenšoties iestāstīt, kad tas nav orgināls krāsojums. Ziniet esmu krāsojis vairākus auto. Un jebkurš krāsotājs pietonē krāsu esošajam tonim.
Tas viss ieilga. Kamēr beidzās Kasko. Tad vnk lieta tika izbeigta. Super attieksme.

03.11.2020

Atbilde no AASBALTA Pārstāvja atbilde 10.11.2020

Labdien Mārtiņ,

Paldies par ierakstu - Jūsu pieredze un atgriezeniskā saite mums ir patiesi svarīga.
Eksperts, kurš strādāja ar norādīto atlīdzības lietu, sazināsies ar Jums un sniegs atbildi uz Jūsu iesniegumu, kā arī ir gatavs skaidrot pieņemto lēmumu un atbildēt uz Jūsu jautājumiem.

Ar cieņu
BALTA