www.sudzibas.lv PETROW diletantisms

PETROW - diletantisms

Pasūtīju dzīvokļa pirkuma līgumu sia Petrow. Samaksāju 40 euro (ne čeku, ne kvīti neizsniedza), nākamajā dienā līgumam varēju iet pakaļ. Dzīvokļa pārdevējs, būdams cilvēks ar lielu pieredzi nekustamajos īpašumos, sia Petrow sastādīto līgumu izsmēja, sakot, ka "tas nav nopietns pirkšanas līgums, to sastādījis cilvēks bez jurista izglītības un izpratnes par darījumu kārtību." Pārdevējs manam stāstam par to, ka es par šādu līgumu esmu maksājis naudu juristu kantorim, neticēja. Rezultātā par līgumu nācās maksāt vēlreiz, šoreiz jau īstam juristam, nevis tādam, kas par tādu uzdodas un grib tāds būt.Protams, vainot varu tikai pats sevi, ka pirms viņu pakalpojumu izmantošanas nepameklēju internetā par viņiem atsauksmes. Būtu ietaupījis 40 euro un izvairījies no nepatīkamiem brīžiem.

P

B Burlet 25.11.2022

Никогда не обращайтесь! Работает халатно, сквозь рукава, если это вообще можно назвать работой. Создаётся впечатление, что возможно берет деньги от противоположной стороны.