www.sudzibas.lv PETROW Качество услуг

PETROW - Качество услуг

Ни когда не связывайтесь с данным господином! Пол-года закрывает нашу фирму... Наделал кучу ошибок... Так и не закрыл, теперь сами все доделываем! Трубку не берет... Не льститесь, что дешево!

B

P Petrovic 21.11.2011

Piekrītu raxtītājam - man par nelaimi izvēlējos šo "advokātu" vienā lietā, rezultātā, kaudze ar soda naudām par viņa neierašanos tiesā, kad par to atgādināju, atrunājās, ka tiesa kaut ko saputrojusi utt. Pēc tam nosūtīju uz tiesu savu "slepeno aģentu" - tas ko viņš man pastāstīja pielika punktu mūsu "sekmīgajai" sadarbībai. Kā man atstāstīja tiesā tēlojis nezinīti un radījis iespaidu, ka šis viss process viņam ir reizi! Esiet ļoti ļoti uzmanīgi sadarbojoties ar šo pseidojuristu, zaudēsiet kaudzi naudas un nervu šūnu - GARANTĒTI!!!

A Anna 21.11.2011

Nu nē, ļoti labi speciālizējās lietās par uzturlīdzekļu piedziņu piemēram.
Man vinnēja vienu procesu, tiesa piedzina no atildētāja Ls 60 ik mēnesi. Tā kā pretenziju nav, uz tiesu es gāju pati.

? ????? 23.11.2011

Vai runa ir par D.Petrovu no PETROV UN PARTNERI KANTORA?

? ????? 23.11.2011

Ši9s te ---gospodin---vienā otrā vietā maldināja tiesu un t.t.---manuprāt arī advokātam ir jābūt godīgam, ko nevar teikt par šo gospodinu!!!Ja tas ir tas, ko domāju D.P.

L Lauma 08.12.2011

Mīļie! Viņš nemaz nav nekāds - ADVOKĀTS! Visus LR apstiprinātos un pieņemtos advokātus Jūs varat redzēt šeit pēc viņu uzvārdiem - http://www.advokatura.lv/?open=advokati&lang=lat!! Tādēļ esat uzmanīgi un neļaujaties maldināšanai un viltiem!

T Trampampam 11.12.2011

nu ja ir runa par petrov un partneri firmas Dmitriju Petrovu---tad ir jau viņš tai advokātu sarakstā gan, bet negodīgs---manuprāt gan, par viņu ir pamats sūdzēties, ko taisos darīt par kādu lietu, ko viņš pārstāvēja!!!, maldinot gan tiesu gan cietušo---afērists---manuprāt!!!

A Anna 20.12.2011

Kādi vēl komantāri ir?
Varbūt kādam ir ko teikt pozitīvu?

R re,re 20.12.2011

Annai!
Tak pati jau noraksturoji pozitīvi---ko vēl:):):):)