Portatīvo datoru serviss - Šmaukšanās

Vieni vienīgi šmaukļi. Vēlējos lai manam jaunajam lapopam visu smuki sainstallētu un nākošajā dienā būtu pilnībā lietojams.
1) Prasīju komplekso(pilno) instalāciju(tais skaitā draiveri, Tilde, ofiss, filmu kodeki..), bet viņi vienkārši uzlika Windows7 ar ofisu un tildi. Viss.
2) Internetā cena bija 15 Ls, taču maksājot prasīja jau 20 Ls
3) Pēc pāris dienām izrādījās, ka Windows pēc 30 dienām izbeigsies un tam vajadzēs ievadīt atslēgu.

Tā ka, spriediet paši; iespējams portatīvo tīrīšana un labošana ir labā līmenī, taču visu to windows un programmu, draiveru salikšanu atstājiet zinoša drauga rokās :)

R

I Ilmars 30.05.2011

ari es apdedzinajos, nomainija man jaunu videocipu, pagaja 3 menesi un atkal dators nesledzas, aiznesu uz citu servisu, pateica ka neviens nav mainijis videocipu bet gan vienkarsi cepis ar fenu . man MSI dators. nevienam neiesaku so utaino akntori, kur ples naudu nenormalu, bet kvalitate nekada.

E Egīls 15.08.2011

Nenocietos un uzrakstiju. Īsumā pirms nedēļas nojuka kompītis un sāku meklēt pēc servisa. Apzvaniju lielo vairumu, kas reklamējās un sāku ar cenu apzināšanu. Pēc aptaujas izvēlējos citu servisu - ne PDS un pēc tā apmeklējuma jau pie kritērijiem izvirziju arī normālu darbnīcu, nevis tikai smuku mājas lapu un no visām izrādijās, ka vienīgie kam ir normāls birojs kurš iedveš kaut cik uzticamību ir tikai PDS uz Valdemāra ielas. Pēc apmeklējuma patiesībā jūtos gandarīt un nesaprotu kādēļ šeit tā tiek zākāts, jo viss bija ļoti zolīdi un nav kam piesieties. Patiesībā par citiem servisiem varētu vairāk sliktu lietu sarakstīt.

A Armands 01.09.2011

Laba mājaslapa un birojs reizēm ir noteicošais datoru servisa izvēlē, bet tas nenosaka pakalpojuma kvalitāti.
Cilvēki nereti kļūdās izvēloties izskatīgus un prezentablus uzņēmumus, kas patiesībā piesaista uzmanību, bet īstā kvalitāte ir pats meistars, kas to darbu paveic.
Ja nav laba attieksme pret darbiniekiem, kas motivē labi strādāt, tad nebūs arī kvalitāte.
Rīgā labi datoru servisi ir uz pirkstiem saskaitāmi un tie nemaz nav lieli uzņēmumi un īpašnieki reizēm ir paši meistari, kas atbild par savu darbu un kvalitāti.
Protams vienmēr var gadīties kādas darba kļūdas un vienkārši sakritības, bet galvenais kā šīs problēmas risināt ar klientu.
Jebkuru problēmu var atrisināt sarunu ceļā, cilvēcīga attieksme un pretīmnākšana un nekāds papīrs vai dokuments to neatsvērs.

E EZIS 23.09.2011

Nu, man pat ir, kas gandriz vai labs sakams, viņi manu kompi nesalaboja, pateica, ka tas ir aizvesturisks, bet vismaz neprasija man naudu par diagnoztiku. Tas bij jauki! (=

R renars 06.10.2011

Sie jau ar citu firmas nosaukumu :)

SIA Portativo datoru serviss :))))

noslauka pedas :)

S Sasha 13.10.2011

Bil v etom servise !!!
Uzasno begite ot tuda, oni nichego ne umeejut, toljko slova i reklama.

L ljuis 16.03.2014

Mana pieredze ar Portatīvo datoru serviss ir negatīva. Bija nepieciešamība mainīt barošanas iekārtas soketu. Pirmais, kas vēstīja par turpmāko negatīvo pieredzi bija, ka uzreiz noplēsa nauda par papildus pakalpojumu, jo, redziet, lai varētu veikt šo remontu, nepieciešams datoru vērt vaļā, tādēļ neizbēgama ir arī diagnostika. Jautājums - kādēļ tad to nevarēja ieskaitīt pamata remonta cenā?
Otrkārt, datoram tās pašas problēmas sāka parādīties jau pēc pusgada.
Papildus bonuss, ko saņēmu no viesošanās šī kantora telpās, ir pazudušie 2 gb RAMa.

P.S. Amizanti vērot, kā šis kantoris cīnās ar negtīvajām atsauksmēm, sākumā izmantojot "oficiālus" uzņēmuma paziņojumus te, bet pēc tam, parādas komentāri par labo servisu un lielisko darbu. Riebums...