PDS Portatīvo Datoru Serviss - Remonts

Uz šo iestādi aiznesot datoru ar vienu problēmu, atpakaļ tika atdots dators ar daudz lielākām problēmām. Nepieciešams bija tikai salabot barošanas ligzdu. Atpakaļ saņēmām datoru ar bojātu monitoru. Un divu stundu remonts pārvērtās par divu dienu remontu. Un remonta izmaksas ar katru stundu tikai pieauga.

Atbilde no PDS Pārstāvja atbilde 03.05.2017

Sveiki, ļoti žēl, ka Jums pēc mūsu servisa apmeklējuma ir palicis tāds rūgtums. Runājot par konkrēto situāciju, sāksim ar to, ka šis dators, kad tika atnests uz mūsu servisu vispār neslēdzās iekšā, tāpēc to, ka Jūsu datoram ir vēl arī citas problēmas izdevās nosecināt tikai, kad bija veikta lādēšanas ligzdas maiņa. Lādēšanas ligzdas maiņa, tiešām aizņem pāris stundas, bet pēc ligzdas maiņas, kad redzējām pirmo reizi kā ieslēdzas Jūsu dators secinājām, ka datora ekrāns nerāda korektu bildi, tāpēc telefoniski ar Jums sazinājāmies, un informējām, ka remonts par kuru bijām iepriekš vienojušies ar Jums ir veikts, bet ir problēmas ar datora attēlu. Ar Jums vienojāmies, ka veiksim diagnostiku, lai uzzinātu, kas tieši izraisa šo defektu, vai tas ir pats LCD modulis vai kas cits, un informējām, ka diagnostikai būs nepieciešams vairāk laika, Jūs devāt savu piekrišanu. Ņemot vērā, ka tā jau bija pēcpusdiena, kad sazvanījāmies ar Jums otro reizi, tad nodiagnosticēt problēmu izdevās tikai nākamajā dienā. Izrādijās, ka ekrāna defektu izraisa LCD, tāpēc informējām Jūs par LCD maiņas izmaksām. Pilnu diagnostiku nav iespējams veikt datoram, kas neslēdzas iekšā, tāpēc pārējās datora komponentes izdevās notestēt tikai pēc lādēšanas ligzdas maiņas. Intereseanti, ka pie datora saņemšanas nekādas pretenzijas nebija, bet pēctam tiek celta neslava šādos portālos!

D