PDS Portatīvo Datoru Serviss - Bojājums

Nodevu iPhone 6s, lai nomaina bateriju. Pēc baterijas nomaiņas uz ekrāna parādījās tādi kā plēvītes burbulīši, kurus iespējams redzēt tikai uz balta fona. Protams pirms saņemšanas šo defektu neievēroju, vēlāk vēršoties pie PDS viņi savu vainu neatzīst (aptuveni 40-60min pēc saņemšanas). Lūgums tiem, kuri izvēlas šo "uzņēmumu" pirms un pēc preces saņemšanas kārtīgi visu pārbaudīt vai izvēlaties profesionālāku uzņēmumu!

Atbilde no PDS Pārstāvja atbilde 03.05.2017

Sveiki, šis Jūsu aprakstītais defekts ir kautkādā veidā bojāti LCD moduļa filtri, ar šādu defektu šis telefons jau tika atnests uz mūsu servisu. Un tiktiešàm liekot zvanu pāradresāciju mūsu ofisā pie telefona nodošanas un saņemšanas šo defektu nevarēja nepamanīt. Ņemot vērā, kāds izskatījās Jūsu telefona aizsargstikls, no visām malām nodrupis un saplīsis, šis telefons drošivien nevienu kritienu vien ir piedzīvojis, kā rezultātā ir radušies nenozīmīgi bojājumi telefona ekrānam. Šāda veida defekts ir ļoti izplatīts iphone. Bet jebkurā gadījumā nepatīkami dzirdēt nepatiesus apvainojumus.

TasEsLV 25.04.2017

Paldies par informāciju, diezgan nekaunīgi 40-60 minūšu laikā sparoties pretī.
Laikam domā ka tev darīt nav ko. izgāji uz ielas, sabojāji un atnāci sūdzēties. :D