www.sudzibas.lv PDS Portatīvo Datoru Servis Datora profilaktiskā apkope tikai LVL 9,99

PDS Portatīvo Datoru Serviss - Datora profilaktiskā apkope tikai LVL 9,99

Sveiki!
Atsaucoties uz šo sludinājumu

Vērsos pie šim speciālistiem pēc apkopes!

Apkope tika veikta ļoti ātri, itkā viss bija kārtībā.

Atnesot datoru mājās, slēdzot iekšā rādās zili ekrāni un kaut kādi angļu uzraksti, velviena lieta dartors sāk slēgties ārā pēc 20min.

Nedzīvoju Rīgā, bet dzīvoju Preiļos.

Viens brauciens man maksā tik pat cik šī apkope?

Neiesaku vērsties šajā paviršajā kantorī.

MacBeton 06.02.2011

Preiļos vai tuvumā nav ne1 kas spētu salabot kompi?
Nu savācieties kāds bariņš ar lūžņiem un uzaiciniet mani, aizbraukšu sataisīt :)

O Oskars 14.02.2011

1. Pēc visu remontu veikšanas, tajā skaitā – pēc datorapkopju veikšanas tehnika tiek testēta un pārbaudīta . Ja dators tika pieņemts servisā uz datorapkopi, tad: 1) tika veikta termopastas nomaiņa, 2) no putekļiem tika iztīrīta visa dzesēšanas sistēma ( tajā skaitā: ventilators, radiators u.c. elementi), 3) tika veikta datora korpusa un ekrāna attīrīšana.
2. Atdodod saremontēto datoru klientam: kopā ar klientu to ieslēdz, klients paraksta tehnikas pieņemšas/nodošanas aktu ar ko apliecina, ka neizvirza nekādas pretenzijas pret veikto remontu. Ja klientam ir nekorekti strādājoša operētājsistēma vai cietais disks, par to klients tiek brīdināts.
3. Portatīvo Datoru Servisam nav informācijas par šādas problēmas pieteikumu. Klients ar vārdu „Malvīne” netika reģistrēts mūsu servisā.

Ja ir radušās neskaidrības, pārpratumi vai jautājumi, lūdzam sazināties ar uzņēmuma vadību personīgi. Vēršoties pēc papildu informācijas, lūdzam nosaukt pasūtījuma numuru

Lai dators labi kalpo,

L Liga 28.02.2011

lidziga situacija tika noverota, pec apkopes dators palika lens un parkarsti.

H he he 09.06.2011

Lai dators labi kalpotu, to vajag labāk ar putekļusūcēju ventilatoru izsūkt un viss, bet ja to ļoti neslogo spēles utt, tad termopastu var arī nemainīt manējam jau 2 gadi nekas nav darīts reizi mēnesī izsūcu un viss ok dārgāk izmaksās nest uz servisu

V Vladis 31.08.2011

Pilnīgs sviesta kantoris! Paņem naudu par mātes plates nomaiņu (110ls) uzliek protams kautkādu sūdu pusotru mēnesi marinē, tad divas nedēļas strādā un atkal nestrādā un tā jau četras reizes!!!Tagad jau stāsta ka video čips pie vainas jo uzkarstot tas atlec no mātes plates un ka viņi ir brīdinājuši ka tā būs(fufels)
Nevienam normālam cilvēkam neiesaku šo firmu, visu laiku ir kaut kādas atrunas!!!
PILNĪGI GARĀM!!!

J Joske 31.08.2011

Nu, kur ir Oskars, kas pasaka ka klients pats ir **** ?

X xxx 07.11.2011

kantora mudakov ne sovsetuju ih!!! oni eso iphoni nacali remontirovatj i nichego v nih ne ponimajut zapchasti vse kitajskie, kachestvo nikakoe!!! sam menal displey u nih na 4g sodrali 70ls, cveta bolwe ne arkie, sobran ne akuratno! sledi kleja!!! (kotorogo tam vobce ne dolzno bitj)!!! BUDJTE AKURATNI ( OCENJ MNOGO OBJAVLENIJ NA SS.LV S RAZNIMI KARTINKAMI POTOMU STO DELA U NIH UZE IDUT PLOXO)

U U 05.12.2011

Neko nemāk taisīt, sabojāja kompi.

O Olga 29.12.2011

Не в коем случае не несите свою технику в эту шарашкину конторку. Там работают одни мошенники которые мало того что меняют детали, так к тому же ещо залазиют в компьютер и зосоряют его разными вирусами чтоб без конца к ним носили на ремонт. Мошенники номер 1. Я вообще удивляюсь как их ещл не закрыли. Цены на сайте пишут одни, а когда приходиш-совершенно другие!