PDS Portatīvo Datoru Serviss - krāpšana

Salūza HP laptops pāris mēnešus pēc garantijas beigām (nav nekāds brīnums; HP vairs nepirkšu) un aiznesu labot. Solīja pāris nedēļās, bet pēc 2 mēnēši pateica ka nevarot salabot jo tad jamaina mātesplate un tas būs dārgi. Esot mainījuši videokarti kas sadegusi, esot pat paši savu sadedzinājuši (kā tad!). Pēc tam piedāvājās paši nopirkt pa 35Ls rezerves daļām. Pateicu nē un atradu uzpircēju. Tas godīgi pateica ka tas PDS slikts serviss jo krāpjot cilvēkus vairāk nekā citi servisi. Manā gadījumā esot samainījuši bateriju un procesoru pret citu jo gadi nesakrītot uz detaļām (orģinālajiem nevar atšķirties). Baterija bija pilnīgi beigta. Beigās viņš pateica ka vairāk pa 35 Ls arī nedos un par tik arī pārdevu.

R

D Datorists 17.06.2011

Par ss.lv
Diemžēl man kā maza kantora īpašniekam arīdzan ss.lv ir viens no izdevīgākajiem veidiem, kā reklamēties - esmu izmēģinājis klikšķus-pikšķus un visādus reklāmas bannerus - 0% atdeve, tikai izmesta nauda.

E ezerzeme 17.06.2011

Datorist, var jau būt ka Tev tur ir lēti un izdevīgi reklamēties! Bet es atbalstu uzskatu, ka tur normālas kompānijas nereklamējas. Nekā personīga, tikai mans subjektīvs uzskats!
Kā piemēru varu minēt www.easypc.lv. Tas ir tas pats slavenā Branta kantoris - var iečekot tepat sūdzībās, gan jau daudz interesanta atradīsi!
Šis ir viens no piemēriem, kā šādi mazie "dzīvo". Uz kā rēķina dzīvo! Strādā, iespējams, pamatā tikai pa melno kasi un tad pazūd, sačakarē lietas daudziem cilvēkiem, uzcepj jaunu kantori un turpina čakarēt cilvēkus. Tad atkal pazūd, uzcepjas no jauna un atkal
čakarē!
Lai arī es neesmu bagātnieks, tomēr savu tehniku remontēju tikai ražotāju autorizētos servisos. Ne tikai datortehniku. Bieži to darīt man nav nepieciešams. Nabagāks maksājot nodokļus nepalieku. Un respektablas kompānijas nestrādā pa melno un tiem rūp viņu reputācija. Un par saviem darbiem viņi arī vienmēr atbild rakstiski un pilnā apjomā. Tāda ir mana pieredze.
Pats esmu arī savulaik kasījies, likās, ka mani čakarē, bet tad kad klātienē izrunājos ar servisa cilvēku un viņa vadītāju, tad vēl palūdzu viedokli no malas, sapratu, ka vienīgais čakarētājs tajā situācijā biju es pats. Bet tā mana apriori negatīvā attieksme bija pamatā no pieredzes ar mazajām, pa melno strādājošām viendienas kompānijām!
Un starp citu, ražotāju servisos ir mežonīga kontrole no ražotāju puses. Man viens paziņa strādāja vienā servisā. Ražotāji šos "ņem" cauri pa melno. Prasības ir ļoti augstas visādos aspektos. Tas bija viens no momentiem, kas lika man izvēlēties izmantot tikai pilnvarotus servisa centrus. Bet, protams, katram savs uzskats. Manējais iespējams nav pareizākais. Tas ir tikai manējais! :)

M Mads 17.06.2011

PDS nav bijušas problēmas. Aiznesām HP portatīvo, neslēdzās iekšā nomainīja šleifu no matricas uz pašu kompi pa15 Ls un viss strādā un pāris dienu laikā.

G georgs 18.06.2011

service net nav jau lielakais apiseju kantoris ne ezerzeme? :D

D Datorists 20.06.2011

Ezerzeme - cik redzu, neesi no cilvēkiem, kas ir "iekšā" šajā biznesā. Tad lūk - tavi autorizētie servisi nes remontēt aparātus mazajām firmām, jo, piemēram, ServiceNetam nav pašiem savu cilvēku, kas ko lodē vai nu uz stacijas, vai ar rokām. Un tādam lielajam kantorim viens klients ir pie kājas, bet mazajam gan nav, jo iekš LV cilvēku nav nu nemaz tik daudz, ap 800 datorkantori (nezinu cik no tiem gan nodarbojas ar remontiem privātpersonām) šos 2 miljonus sadala sava starpā - diez ko nav jēga regulāri uzmest, ne? Melnā kase - lai datorkantoris varētu LEGĀLI algot 2 vai 3 meistarus (cik nu sakarīgus vairs var atrast), ir jāremontē 7-10 nošbuki dienā, lai šiem sanāk algas un nodokļi. Diez ko daudz gan nav tādu servisu, kam ir tāds apgrozījums. Pie tam maksāt 50Ls vai 50+PVN ir jau diezgan liela atsķirība. Un par taviem izslavētajiem autorizētajiem servisiem - piemērs - nesen klients atnesa Acer 13" aparātu, kuram bija sasista matrica - ServiceNet pieprasīja par matricas maiņu 125Ls+PVN un deva 3 menešu garantiju, es varu nomainīt par Ls 90 ar PVN un dot gada garantiju. Ir atšķirība?

G georgs 21.06.2011

datorist esi no PDS?:) :D

E ezerzeme 21.06.2011

Man nav konkrēts viedoklis par nosauktajām kompānijām. Nācies strādāt ar citām iestādēm! Bet nu, kā jau rakstīju - katram jau savs viedoklis un uzskats. Man ir manējais, un pagaidām pie tā palieku. Mazie ir bijuši tie, kas mani mēģinājuši, kā te raksta- appi*t. Tā saucamie lielie - pagaidām nav. Tiem visur ir visi papīri, kas dod iespēju risināt jautājumus juridiski, ja ir problēmas. Bez papīriem un čekiem - neko nerisināsi, tik vien uz goda vārda.

D Datorists 30.06.2011

Georgam - nē, pašam ir savs kantoris un nākas sastapties ar dažādiem klientiem.

D dillemille 13.07.2011

Esmu noskatījusi šo servisu-pds. Mans laptops sācis dikti sakarst un pds piedāvā apkopi pa ls 15. Tagad nezinu, meklēt kādu citu servisu vai nest uz šo pašu :( Kā lai izvērtē, kur būtu labāk utt?

D dzintars 22.07.2011

agnese izmet ara datoru labak :)

R renars 06.10.2011

Sie jau ar citu firmas nosaukumu :)

SIA Portativo datoru serviss :))))

K kirikiri 19.05.2012

Andron Mc ej tu dirs'''''t pds jefiņš, jau uz darbiem pierādijā lietas apstākļus.

K kirikiri 19.05.2012

Datorists un arī tev, ej tu dirs'''''t pds jefiņš, jau uz darbiem pierādijā lietas apstākļus.

S susi 13.06.2012

hernja...

B bondss 29.01.2013

Tiesam neieteiktu šo servisu, loti nekvalitatīvs, neatsaucīgs utt, šodien biju aizgajis nomainit iphonam aizmugurejo stikliņu, iepriekseja diena pazvaniju pajautaju vai pieejams, vini atbildeja, ka ja.. es ok rit aizieshu nomainit.. aizeju un mazliet vilos, bija jagaida stunda kamer atvedis no kkadas noliktavas, labi tas taa, paiet stunda man pazvana, ka atnacis, aizeju un atkal parsteigums nav istais, atkal jagaida, soreiz bija pus h, okeey, tgd liek klat abas skurevs aprauj cakarejas tur 5min.. aiziet uz citu telpu domaju apainija... taja apgaisojuma ta izskatijas.. aizbraucu majas tas pashas aprautas skruves.. jauka diena..
sry ka bez garumzimem..

T Tyr 25.05.2014

Kādu nepilnu gadu atpakaļ gadījās problēmas ar savu klēpi. Nekas iepriekš nav bijis tāds un vienmēr pats tiku galā. Tad vienu dienu atgadījās problēmas kurām netiku galā pats un nu meklēju kur aiznest uz diagnostiku. Atradu googlē tādu PDS Cēsu ielā, aiznesu, teicu lai paskatās kas ir, teica, ka pēc pāris dienām zināšot. Pagāja 2 nedēļas un pateica, ka mātes plate beigta. Man nekādas ticības tam nebija, jo lai to pārbaudītu ne vaig 2 nedēļas. Kā izņēmu tā tai pašā dienā aizgāju uz citu servisu vietu( pie interfeisa) un džeks 3 min un lapis pieleca. Ko var secināt-ka Portatīvo datoru servisā (PDS) strādā naudas kāsēji, kuriem mūždien mātes plates vainīgas. Notērēja man tikai 2 nedēļas. Nerekomendēju šo servisu un lūdzu ejiet ar līkumu.

B BK13 25.05.2014

B BK13 25.05.2014