www.sudzibas.lv Pasta darbinieki Pasta darbinieki bez sirdsapzinas

Pasta darbinieki - Pasta darbinieki bez sirdsapzinas

Varbūt valsts varētu piemest kādu kapeiku pie algas pasta darbiniekiem, lai viniem mazāk niezētu nagi un deguni nekaunīgi raut valā vēstules, kas ir jāpiegādā klientiem! Vai tiesām, lai no ārzemēm aizsūtītu vienkārsu vēstulīti, man vina jāsūta kā ierakstīta vēstule?
Ja es vēstulē ielieku bērna bildīti vecam cilvēkam, tad varbūt cien, pasta darbiniek, ja tu to vēstuli atplēs, un neatrodi nekā vērtīga-aizlīmē to saplēsto vēstuli ar skocju, un aiznes tam adresātam!
Pretīgi!
Ar kādām tiesībām svesa persona skatās mana bērna bildes, un pēc tam tās izmet miskastē?
Sajos laikos, naudu ar vēstulu starpniecību diez vai kāds vēl sūta! Varbūt, liekat to aiz auss, pasta darbinieki!
Trakākais, ka nav jau kam sūdzēties-pasts ir liels, pasta cels ir gars, un tadu negodigu, mantkarigu pastnieku arī ir daudz! (es runaju par latvijas robezam) !
Sad tad vel lidzēja, ja uz aploksnes aizmugurē uzrakstīju, , seit naudas nav, , ! Tagad pat tas nelīdz! Vēstules pazūd!
Un, sī ir jau kāda 4 reize, kad pazūd vecam cilvēkam domātas mazmazbērna bildītes!
Tie, kas to dara... Ziniet! Jums tas nāks atpakal! Un, ceru, ka 2kārtīgi! Tādiem cilvēkiem sirdsapzinas nav!
Pretīīīīīgi! Kāda valsts, tādi darbinieki laikam! Vieglāk nepalika, bet tomēr...

B

S Sauliite 14.09.2011

Pēc Tevis teiktā izriet, ka sūtīji vēstuli no citas valsts nevis Latvijas, tātad kā Tu vari pierādīt, ka tieši Latvijas pasta pārstāvji to atplēsa?

J 14.09.2011

Belle, mēģini pa e-pastu-bez ierakstīšanas aiziet un arī saņem visādu spamu, ko negribi...

Z Zagšana-dzīvesnorma 14.09.2011

Mūsu valstī taču tā ir pieņemts, jo zog pilnīgi visi, no apakšas līdz pašai augšai!Kto ne voruet, tot ne est!(Ļeņins).

S Sauliite 14.09.2011

Pateici tā it kā nevienā citā valstī nekad neviens neko nezagtu.. :D

G Gunča 15.09.2011

Citā valstī būtu tracis, atrastu vainīgo un atlaistu.
Darbs pastā citur tiek ļoti kontrolēts, aizdomīgos pastniekus darbā netur.
Zog visur, bet kontrole un reakcija ir citāda.
Tādā Īrijā, ja pastnieks nozaudē avīzi ir tracis, kādam atnesīsi salīmētas vēstules, skaidrs, ka atlaidīs tevi tūlīt pat.

S Sauliite 15.09.2011

Arī Latvijā pasts tiek kontrolēts, un ja atrod vainīgo, tad to arī soda.

Bet visiem šiem cilvēkiem, kuri safanojušies par mistisko "citu valsti" gribas pajautāt - Ja jau Latvijā viss ir tik slikti, tad kāpēc joprojām izmantojat šeit sniegtos pakalpojumus? Piem., pastam ir alternatīvas - kurjerdienesti, RS - autonomas.. utt.

T ToSauliite 15.09.2011

Pastā bardaks valda kopš padomjlaikiem, kad visas aizdomīgās vēstules tika saņemtas atplēstas, vai pazuda vispār.Skatos, tu augām dienām izklaidē lohus, sniegdama tiem vērtīgus padomus!

S Sauliite 15.09.2011

Nevarētu teikt, ka man būtu iebildumi, ka pasts visu aizdomīgo pārbauda, lai saņēmēji neciestu :D Un es jau nesniedzu padomus, tikai savu viedokli paužu.

T ToSauliite 15.09.2011

Labvakar Sauliite! Priecājos, ka atkal uzspīdēji! Domāju, būsi norakusies savos Ādažu džungļos!

Es nedzīvoju Ādažos! :P

T ToSauliite 15.09.2011

Bet tev taču ir vasarnīca Ādažos, kur tu apmeklē izklaides pasākumus!

L LelleBezMatiem 15.09.2011

latvijā pasts tiek kontrolēts tik ļoti, ka parasti šādos gadījumos vainīgo diemžēl neatrod :D sanāk, jo garaks vēstules ceļš, jo mazāk pasta darbiniekiem atbildība par konkrēto vēstuli?

sūdzības autorei ieteiktu pazvanit uz pasta informatīvo tālruni vai ko tamlīdzīgu. varbūt viņiem ir kāds komentārs par šo problēmu.

S Sauliite 15.09.2011

Nesanāk gan tā, jo neatkarīgi no vēstules ceļa garuma, nevienu nedrīkst vainot bez pierādījumiem (teksts "Latvija ir slikta, te vienmēr tā notiek!" kā pierādījums nederēs)! Pašai jau ar nepatiktu, ja Tevi "iesēdinātu" cietumā par zādzību, tikai tāpēc, ka visi ar tādas krāsas matiem parasti zogot?!

T ToLellebezmatiem 15.09.2011

Krokodilu arī mērīja no astes līdz galvai, un no galvas līdz astei, katru reizi attālums bija savādāks, tāpat arī soreiz ar sūtījumiem!

T ToSauliite 15.09.2011

Matus var nokrāsot visās varavīksnes krāsās! Štrunts par sūtījumiem, ko labu dari tu?

L LelleBezMatiem 15.09.2011

sauliite, runa ir par to, ka no vēstules kautkas IR nozagts - līdz ar to, kāds pie tā ir vainīgs, bet diemžēl nav iespējas vainīgo noskaidrot!! tapēc arī visi vaino Latvijas Pastu kopumā!

S Sauliite 15.09.2011

Tur jau tā lieta, ka vaino Latvijas Pastu, lai gan izzagt kaut ko varēja arī pirms vēstules nonākšanas Latvijā!

A Aiga 17.09.2011

Neticami. Ak Dievs

T ToAiga 17.09.2011

Kad SC nāks pie varas, visas vēstules no ES ceļos tikai un vienīgi caur Maskavu!

A ainars 22.09.2011

tas, ka pasta rakajas ta vienmer ir bijis