www.sudzibas.lv Pasta darbinieki Pasta darbinieki bez sirdsapzinas

Pasta darbinieki - Pasta darbinieki bez sirdsapzinas

Varbūt valsts varētu piemest kādu kapeiku pie algas pasta darbiniekiem, lai viniem mazāk niezētu nagi un deguni nekaunīgi raut valā vēstules, kas ir jāpiegādā klientiem! Vai tiesām, lai no ārzemēm aizsūtītu vienkārsu vēstulīti, man vina jāsūta kā ierakstīta vēstule?
Ja es vēstulē ielieku bērna bildīti vecam cilvēkam, tad varbūt cien, pasta darbiniek, ja tu to vēstuli atplēs, un neatrodi nekā vērtīga-aizlīmē to saplēsto vēstuli ar skocju, un aiznes tam adresātam!
Pretīgi!
Ar kādām tiesībām svesa persona skatās mana bērna bildes, un pēc tam tās izmet miskastē?
Sajos laikos, naudu ar vēstulu starpniecību diez vai kāds vēl sūta! Varbūt, liekat to aiz auss, pasta darbinieki!
Trakākais, ka nav jau kam sūdzēties-pasts ir liels, pasta cels ir gars, un tadu negodigu, mantkarigu pastnieku arī ir daudz! (es runaju par latvijas robezam) !
Sad tad vel lidzēja, ja uz aploksnes aizmugurē uzrakstīju, , seit naudas nav, , ! Tagad pat tas nelīdz! Vēstules pazūd!
Un, sī ir jau kāda 4 reize, kad pazūd vecam cilvēkam domātas mazmazbērna bildītes!
Tie, kas to dara... Ziniet! Jums tas nāks atpakal! Un, ceru, ka 2kārtīgi! Tādiem cilvēkiem sirdsapzinas nav!
Pretīīīīīgi! Kāda valsts, tādi darbinieki laikam! Vieglāk nepalika, bet tomēr...

B

R Rupucis 19.10.2011

Diemžēl neierakstītu vēstuļu atplēšana un zagšana (īpaši no ārzemēm) LP pēdējos mēnešos jau kļuvusi par sērgu un izskatās ka vadībai tas ir pilnīgi pie kājas. Līdz augustam viss bija daudz maz normāli, pazuda tikai 2 paciņas no simts, tagad vairs atnāk labi ja viena trešdaļa. Diemžēl tagad nāksies pat 1 dolāru detaļu sūtīt ar ierakstītu jo to ir pagrūti nozagt, uzreiz var redzēt kurā vietā tas noticis.