Pasažieri sabiedriskajā transportā - Totāls aklums :)

Šī pat nav sūdzība, vienkārši pat smiekli nāk...
Esmu grūtniece, puncītis ir labi redzams. Tiklīdz iekāpu sabiedriskajā transportā, visi uzreiz paliek akli :) Īpaši tie (jaunie cilvēki, studenti ar mūžīgām austiņām ausīs), kuri sēž priekšā vietās, kas ir domāti invalīdiem un māmiņām ar bērniem.
Skumji, ka pārsvarā vietu dod pensionāres, kurām es pati labprāt ļautu apsesties...

Vai tik tiešām ērti sēdēt visu ceļu "uz adatām", slēpjot acis, nevis dot vietu grūtniecēm, māmiņām ar berniem, invalīdiem un pensionāriem?

Z

H hmm 10.02.2009

visi pēkšņi pataisījās par grūtniecēm.. neticu vismaz pusei komentāru.
un pats neesmu grūtniece, vēl vairāk - arī pustukšā tramvaja vagonā nesēžu, jo
1. darba diena jau tā pamatā paiet sēžot
2. tie sēžamie ir vienkārši briesmīgi pēc tam, kad uz tiem pasēž tipiskie sabiedriskā transporta braucēji
3. ja arī apsēdīšos, noteikti atradīsies kāda večiņa, kas nostāsies tieši blakus un sāks elpot pakausī vai skaļi klaigāt, lai gan vēl būs kaudze citu vietu..

T Taksists 10.02.2009

Hmm, braukā ar manīm labāk. Iekāpšana 0.50 sant., braukšana 0.40 sant.

Z Zirgs 11.02.2009

Brauciet labāk ar manīm par velti.

: :/ 11.02.2009

Sabiedriskajos transportos ir SPECIALI DOMATAS vietas grutniecem, invalidiem, pensionariem! Tas protams nav gliti, kad redz, ka grutniece, bet apsesties nepiedava, BET JA TIK LJOTI VELIETIES SEDET, nav janorij mele, tikai japasaka cilvekam, ka jus aiznjemat man domato vietu un noradit uz uzlimi (visi saprata kadu) un NEVIENS neko nepateiks, piecelsies un vietu atbrivos. Ja pats par sevi nepastavesi vari nesagaidit palidzibu no malas!!!

Runajot par pensionariem, tiesa, ka vinji ir rupji un ka nemaz negribas vinjus laist sedet sava vieta, bet ja pienaks un laipni paprasis, tad iebildumu nebus, pat bus prieks, ka palaidu.

Pati esmu tada, ka nepiedavaju kadam apsesties, jo neskatoties uz to ka man tikai 20, jau kopsh agras bernibas man ir problemas ar veselibu un esmu kritusi autobusos gjiibonii, PALDIES DIEVAM ne uz griidas, kad jutu, ka jau viss, nav speka stavet kajas, tad paprasiju kadu sedosho atbrivot vietu, pasakot, ka man ir ljoti slikti un NEVIENS NEBIJA BIJIS RUPJSH UN ATTEICIS!!! NEESIET NEJEGAS UN NENORIJIET MELI, es nedomaju to, ka vajag sakt lamaties, nebut ne, kas gudri tie sapratis!!!

K klostera-muuks 11.02.2009

Taas gruutnieces te samaukojaas, sadzivo tos bernus pa kruumiem, tad vel grib sedet tramvajos. Vajaga dzivot tikumigu dzivi. Vai tad tik traki gribaas draazties? Es dzivoju tikumigu dzivi un apvaldu savas seksuaalaas iegribas.

K katolis 12.02.2009

jā, nav ko tām sievietēm te seksoties. ajag piebremzēt savas iekāres

M maara 12.02.2009

katoli ko tu bez sievietes dariitu, domaa viiriessi tikai seksot driikst ?aunapiere

J Juris 12.02.2009

Katolim un klostera mūkam ir daļēji taisnība, jo kā ir rakstīts bībelē, tad ar seksu drīkst nodarboties, bet ne bieži un ne pārāk daudz dzīvē par to ir jādomā. Jāprot savaldīt savas gribas un jūtas. Ja salīdzina tālo pagātni, tad sekss bija ļoti reti un cilvēki dzīvoja pareizi. Protams, tā ir jau cita tēma.

L Luterānis 13.02.2009

jā, ar seksu ir jāpiebremzē. Sievietes jau par daudz maukojas apkārt, tik staigā pa klubiem un ir gatavas uzreiz zem ta vīrieša palīst, lai tikai dabūtu nodrāzties. Jā, sievietēm vērtība ir kritusies.

U uh 13.02.2009

:D...Cien, Juris, negribas traumēt ar patieso situāciju tālā pagātnē, bet uztrauc vadīšanās pēc viena literatūras avota(piedodiet, ka tā izsakos), labi, ka nepieminam pasakas, kur sekss neeksistē kā tāds...Vēl man moka ziņkāre, cik bieži ir nepārāk daudz nodarboties ar seksu pēc bībeles?

J Juris 13.02.2009

Nu tas nozīmē nepārkāpt laulību un seksam ir jabūt aptuveni 1 reizi mēnesī. kas ir ko, par grūtu tas būs?

P Pupiņa 13.02.2009

Juri, teikšu tev kā vecis: ja man sieva dotu tikai reizi mēnesī... es nošautos. Kā tev liekas, cik ilgi kulaks izturētu. Vecīt, tev kaut kas ir jādara. Tev no seksa trūkuma smadzenes iet šķērsām.

J Juris 14.02.2009

Teikšu godīgi, ka arī man grūti ir noturēties, bet sekss dzīvē nav galvenais!

R Rio 14.02.2009

I Wanna Have Sex On The Beach!
Common Everybody

G Gunta Kampe 14.02.2009

Mans gadu skaits ir arī pieklājīgs lai transportā piedāvātu vietu.Protams neviens to nedara, bet vienu reizi jauneklis piedāvāja vietu, pateicu paldies un pēc tam spogulī ilgi raudzījos vai tiešām šodien tik slikti izskatos?Vēlreiz tiešām paldies tam jauneklim, kas tik jauku pārsteigumu sagādāja!

K katolis 15.02.2009

nav ko tam grutnieceem te maukoties apkaart ar kuru katru. Tie berni ir samaukoti, sadzivoti nezin kur. Vajag piebremzet taas seksa iekaares. Muusdienu sievieteem vairs nav nekaadas vertibas. Vakar pat viena daama man piedavaja maajaas siltu gultinju un seksinju, kad saaku runaaties uz ielas ar vienu daamiiti.

J Juris 15.02.2009

Vo - vo, es tieši par to pašu gribu teikt. Kā es tik sāku runāt ar kādu meiteni vai sievieti, tās jau sāk domāt par seksu, neskatoties uz to, ka ir vīriņš viņai vai nav. Par vecumu vispār neiet runa, vot tā!

E Egita 15.02.2009

Vispar var jau paprasīt, lai iedot apsesties, es nedomāju, ka kads atteiks! Nevis gaidīt un sūdzeties.Bet ja pašiem grūti 2 vārdus pateikt, nu tad ko, var spēlēt upura lomu arī tālāk!

1 12345 15.02.2009

Egita, īpaši Tev - raksta autore pirmajā rindā skaidri un gaiši ir uzrakstījusi- Šī pat nav sūdzība, vienkārši pat smiekli nāk...lasīt vajag mācēt!!!

D Dace 15.02.2009

Necepieties vīrieši, puiši, jo jūs paši šeit atzīstaties, ka bez seksa dzīvot nevariet!!! Tā ka paši lieli jākļi vien esat! Es personīgi absolūti bez intīmās tuvības iztieku.