Pasažieri sabiedriskajā transportā - Totāls aklums :)

Šī pat nav sūdzība, vienkārši pat smiekli nāk...
Esmu grūtniece, puncītis ir labi redzams. Tiklīdz iekāpu sabiedriskajā transportā, visi uzreiz paliek akli :) Īpaši tie (jaunie cilvēki, studenti ar mūžīgām austiņām ausīs), kuri sēž priekšā vietās, kas ir domāti invalīdiem un māmiņām ar bērniem.
Skumji, ka pārsvarā vietu dod pensionāres, kurām es pati labprāt ļautu apsesties...

Vai tik tiešām ērti sēdēt visu ceļu "uz adatām", slēpjot acis, nevis dot vietu grūtniecēm, māmiņām ar berniem, invalīdiem un pensionāriem?

Z

H Ha 05.02.2009

Kaut arī es šur tur asāk izteicos, varbūt nedaudz pārspīlēti, bet izlasot šo diskusiju absolūti piekrītu HaHa domu gājienam. Bet ne Ievas. Ja runa ir par mani, nekad neesmu taisījusi problēmas sabiedriskajā transportā, pat ja citi sēž, vienmēr esmu piecēlusies kājās lai palaistu par sevi vecākus cilvēkus, protams, arī grūtnieces.:) Bet Ieva, tā vien šķiet, ka viņa no sīkuma taisa problēmas.Varbūt ar īstām problēmām dzīvē nemaz neesi saskārusies?Rodas iespaids, ka esi dzīvojusi kaut kādos siltumnīcas apstākļos.Visās ķibelēs Tev vainīgi apkārtējie. Arī svēto Jaunavu Tu vērtē pēc sevis.Nu nedejotu viņa pie stieņa.Kāpēc es tā domāju? Jo zinu daudzas sievietes, kam ir visi vizuālie dotumi, viņas ir skaistas, bet viņas drīzāk mirtu, nekā kristu tik zemu.Jā, protams, var būt visādi izņēmumi, karš, upurēšanās bērnu dēļ utml., bet attīstītam cilvēkam tas noteiki sagādātu lielākas mokas dvēselei, nekā zemāka līmeņa primitīvākam cilvēkam.
Arī man ir bijuši dažādi piedāvājumi no precētu vīriešu puses, solīts ir arī dārgs autiņš, bet es no tā visa atteicos.:)) Jā, un es netaisu problēmas, ja jāpārvietojās ar sabiedrisko, jo es cilvēkus mīlu, arī tos vienkāršos.Jūs pat iedomāties nevarat, cik daudz sirsnības, cik daudz garīguma var just sabiedriskajā transportā.Nu protams, vienmēr es šādi nepārvietošos, arī man ir tiesības, bez auto reizēm nevar, bet kamēr tā ir, nekā īpaši briesmīga tajā nesaskatu.

E Elīna 05.02.2009

Es eju ar kājām vai braucu ar TAXI :D
Nu un tie, kas te raksta - es redzēju, ka divi puišeļi sēž nedod vietu kundzītei gados...laa laa laa - nevajag skatīties, vajag rīkoties, pieej pie puišeļiem un atgādini, kas ir kas !!! :) Mēs visi esam tikai cilvēki, neesam dažādu sugu radījumi, tad nu - viens par visiem un visi par vienu! :)

*peace

P Pupiņa 05.02.2009

Re, cik jauki. Mana vecā draudzene atradusies. Patiess prieks baudīt tavus ģeniālos atklājumus. Tikai tu maķenīt esi sajaukusi. Es šo tēmu neuzsāku, to uzsāka gluži neitrāla persona-Grūtniece, tā kā par maniem siltumnīcas apstākļiem tev ir izveidojies kļūdains priekšstats, bet, kā saka, domāšana Dieva dāvana. Hmmm. Tu saki, ka zini daudzas sievietes ar dotumiem, kas labprāt mirtu, un necīnītos par izdzīvošanu? Nabaga, nalaimīgās sievietes. Cik nožēlojamai ir jābūt dzīvei, lai izvēlētos mirt, un nevis izdzīvot jebkādos apstākļos. Un vēl kas. Ja cilvēks ir badā, viņš darīs jeb ko, lai paēstu. Gudri runāt par cienīgu dzīvi var tieši tik ilgi, kamēr pilns vēders. Un miesas tirgošana, starpcitu, ir pirms pēdējais solis. Nākošais jau ir zagšana. Nu jā, vēl jau atliek skaisti nomirt. Vai tu zināji, ka dzīve ir Dieva dāvana, un nedrīkst tā vieglprātīgi mirināties nost. Ciest badu, un neko nedarīt, lai to novērstu, tas ir tas pats kas pašnāvība. Tātad rezumēsim faktu: vadoties pēc taviem uzskatiem sanāk ka mirt aiz muļķīga lepnuma ir skaisti, pieņemami, bet censties izdzīvot, pat ja jātirgo sava miesa, tas jau ir zemiski un nosodāmi. Un tu vēl apgalvo, ka mīlot cilvēkus. Un vēl kas. Tu radi par sevi palaistuves priekšstatu. Reiz jau tev ir bijuši piedāvājumi no precētu vīriešu puses un tur klāt vēl dārgs autiņš...ui cik neglīti. Tas nozīmē, ka tu esi pērkama, tātad nicināma sieviete. Man gan jaunībā uzmanību pievērsa brīvi vīrieši, un piedāvāja roku un sirdi...un es izvēlējos labāko.

P Pupiņa 06.02.2009

Ak jā, Ha. Nepabrīdināju. Esmu mainījusi savu niku. Turpmāk nesaukšos savā īstajā vārdā, bat būšu Vallija. Nagribu, ka manu īsto vārdu vazā pa saitu tādas kā tu.

J JanaLiepiņa 06.02.2009

Vietu grūtniecēm es vienmēr iedodu un iedošu, kā arī citiem to darīt iesaku.

Bet vecajam vecenēm kuras iekāpj transportā un draudoši ska: iedod vietu jaunais kungs man kajas sāp.
Es atbildu: Un kad uz autobusu skrēji kā jaunā, tad kājas nesāpēja.
Jo es pēc darba arī esmu piekusis un man arī sāp ne tikai kājas.

H Haha:) 06.02.2009

:)) Vallija, man gan šķiet, ka tas drīzāk nozīmē to, ka jūs nebijāt skaista jaunībā, jo nepiedienīgus piedāvājumus izsaka skaistām sievietēm, neatkarīgi no viņu uzvedības, neatkarīgo no tā, vai viņas dod iemeslu šādu piedāvājumu izteikumam. Jo skaistāka sieviete, jo vairāk piedāvājumu un te nav nekāda sakara ar pērkamību. Pērkams ir tas, kas pārdodas.

Bads un trūkums nav gluži viens un tas pats, nevajadzētu manis iepriekš izteikto citātu uztvert tik burtiski un saistīt to tikai ar un vienīgi ar striptīzu... Un jā, domāju, ka arī bada apstākļos būtu cilvēki, kas kaut ko nedarītu tikai tāpēc lai paliktu dzīvi - ko nu kurš nedarītu, tas atkal atkarīgs no konkrētā cilvēka. Domāju, ka uzskatīt ka tieši Dieva māte pie kaut kādiem apstākļiem dejotu striptīzu, manuprāt, vispār ir zaimojoši, otrkārt - nevis viņas dzīve ir nožēlojama, bet viņa ir svēta. Cilvēks tāpēc arī nav svēts, ka dažkārt tā izvēle nav īpaši cienījama vai cēla.

Tu raksti, ka Ha ir nicināma sieviete, man gan no malas šķiet, ka bezprincipu radījumam, kurš ir gatavs izdzīvot jebkuros, uzsveru - jebkuros, apstākļos, ir nicināmāks pat par pērkamu būtni :)))

K klosteramuuks 06.02.2009

jaa, nav ko taam sievieteem pa labi, pa kreisi sluukaat ar tiem viriesiem. Jadzivo ir tikumiga dzive

K Kiaspars 06.02.2009

Pareizi Mūk! Tev es piekrītu.

H Ha 06.02.2009

Kādiem cilvēkiem parasti ir vairāk izteikts izdzīvošanas instinkts? Kuri visvienkāršāk prot ar elkoņiem izgrūstīt sev vietu, kuri visvairāk trīc par savu dzīvību?Vai man tāpēc viņiem jālīdzinās? Nebūt ne.Lai viņi tādi ir, acīm redzot viņi ne bez pamata vairāk pieķērušies šai laicīgajai dzīvei.
Manuprāt Tava problēma Vallija jeb Ieva, ka Tu cilvēkus nemīli tādus kā viņi ir.

Vai nekad neesi dzirdējusi par cilvēkiem, kas esot savu problēmu apkrauti, palīdz risināt citu problēmas.Kad pašiem ļoti vajadzīga palīdzība, spēj palīdzēt citiem.Nav viss tik melns kā mālē.Es tā vispārināti.Un vēl, lai cik pats apliets ar samazgām, ir cilvēki, kas nekad neaptraipa citus.Tu mani aptraipīji nepelnīti, bet mani tas īstenībā pat neuztrauc, jo man svarīgi nav ko runā un domā citi, es pati zinu kāda es esmu, tas mani harmonizē.

V Vallija 06.02.2009

Ha, tu laikam arī esi viena no tām meitenēm, kuras dzivo uz instinkta pamata. Tas ir apsveicami, tā tik turpini.

H Ha 06.02.2009

Tu vipār saproti ko raksti? Ko biji domājusi ar savu jautājumu??? Kas ir apsveicami? Kā jāturpina? Es īsti nesapratu.

P Pupiņa 06.02.2009

Pēdējā Vallija, nav smuki rakstīt no citu vārda. Ha, pēdējais koments nav manis rakstīts. Otrai Vallijai ieteiktu nemaisīt gaisu, vai arī izvēlies citu niku.

V Vallija 06.02.2009

Kurš sācis imantot manu niku? Pēdējo un iepriekšējo komentu es neesmu rakstījusi. Ha un Ha Ha arī ir viena personība, tā lūk.

V Vallija 06.02.2009

Mani arī sauc Vallija un es esmu vienīgā Vallija!!! HA HA HA HA HA HA HA!!!

V Vallija(Ieva) 06.02.2009

Vallija, ej ieskrieties!

G Garais 06.02.2009

Kad es braucu autobusā un ieraugu grūtnieci, tad es gribu viņu palaist apsēsties, bet nevaru, jo man uzreiz pieceļās mans draudziņš un es mēģinu viņu savaldīt.

G Gugi 06.02.2009

Garais, kādas tev ir attiecības ar sievietēm? Vai tev arī ātri pieceļas, kad tu sāc ar viņām runāt?

ķ Ķirurgs 06.02.2009

Eu, šodien man ir jaunumi, jo Toony šodien dzemdēja un piedzima viņai puika ar svaru 4, 70kg. Tas nozīmē, ka ir jāatzīmē, vai ne.

A Autobusašoferis 06.02.2009

Mani tomēr ir dzemdējusi sieviete, un šī sieviete ir bijusi ļoti kārtīga. Mūsdienās daudzas sievietes ir ļoti nekaunīgas un daudz ko iedomājas. Fui, pat mašinai viņas nevar nopelnīt.

D diana 06.02.2009

viriesi ir varguli.man sen tas ir skaidrs.