www.sudzibas.lv Parvadatajs.lv ATSTAJA PASAZIERI

Parvadatajs.lv - ATSTAJA PASAZIERI

Nevienam neiesaku izmantot vinu sniegtos pakalpojumus.Pieteicu pasaziera vietu no UK uz LV,nosaucot adresi,tel.nr. un utt.No pateikta datuma,sazvanijos ar soferi,kurs solija but nakosaja diena.Un ta zvaniju vinam 2x diena tris dieu garuma,katru reizi tika solits cits brauksanas laiks,esot sarezgijumi.Kad parzvaniju pedejoreiz,teica,esot jau sen projam un vai tad vinam UK esot kads pasazieris(!!!)Talak sekoja mulkiga atrunasanas dazadu iemerslu del.Meginaju dabut lidmasinas biletyes,lai beidzot tiktu majas.Bija jau par velu,jo visas izpardotas.Nesaprotu,ka var stradat ar parvadajumiem tik bezatbildigi un meligi cilveki.Tadiem nevar uzticet nevienu pacinu,kur nu vel cilvekus.

J

Z Zuz 02.01.2014

Gan jau, ka pashas vaina tajaa visaa arii ir. Vai registreeji vietu laiciigi? Avansu iemaksaaji? Ja jaa, tikai tad no Tavas sudzibas buutu jeega un to vareetu nemt veeraa. Preteejaa gadiijumaa- nebriinies.

L linduciss 02.01.2014

Esmu braukusi ar parvadatajs.lv starpniecību gan uz UK, gan no UK un neesmu sastapusies ar kaut kāda veida problēmām! Laicīgi rezervēju vietu un iemaksāju simbolisku avansu, lai vietu patur priekš manis, kas man liekas, ir pilnigi normāli! Man nekādu sūdzību nav, šoferīši arī laipni un atsaucīgi, arī tuvākaja laikā plānot izmantot viņu pakalpojumus un iesaku arī citiem!

P papedis 15.08.2015

es visu izdarīju laicīgi ( pieteicu braucienu un iemaksāju naudu), tikai attiecībā no šī pārvadaja puses nekas nebija taisnība. Buss briesmīgs un netīrs, lopus vedā ar tādu busu, piekrauts ar pakam un būvmaterialiem, bet pasazierim jasēz, neizbrauca no LV norunātajā laika pirmkārt, bet naudu iegrāba protams laicīgi, sēz tajā ofisā viena pajocīga būtne un acis bola, nespēj apzvanīt klientus, lai informētu par izmainām. Merkaķi neizglītoti, kautko tadu es sastapu pirmo un protams peedejo reizi. 2 diennaktis braucu uz UK, bet Ainars Zanders apgalvoja lielīgi, ka galā būsim nākamas dienas vakarā. Ekonomiskais reziims uz visu, nebrauc ātrak pa 90 km/h. Nekada kondicioniera busā nav un iespejams bijis nav nekad nemaz. Kreesli netīri, ka riebj sēsties uz taadiem, rokas nav kur nolikt, viss vienā netīrībā briesmīgā. Iespējams pakas var vest, bet uzticību sis kaktu kantoris man vairs nevieš katrā ziņā.