www.sudzibas.lv Parvadatajs.lv Slikts serviss, bojājumi

Parvadatajs.lv - Slikts serviss, bojājumi

Gribu pastāstīt par savu nepatīkamo pieredzi ar kurjeru kompaniju parvadatajs.lv
nekādā gadījumā neiesaku jums izmantot viņu pakalpojumus, viņi solīja mantas nogādāt nedēļas laikā, galu galā tās tika piegādātas 3 nedēļu laikā.
Visas kastes ar mantam bija saplēstas, plastmasas kaste bija salauzta, bija iesaiņots galds un 4 kajas atsevišķi, šiem klauniem izdevās salauzt vienu kāju galdam, tagad galdu var izmest, jo tas nestāvēs uz 3 kājām!
900 paundu vērtīgs velosipēds dažās vietās bija stipri saskrāpēts, hidrauliskais kabelis bija saplēsts.
Nekad, atcerieties, nekad neveiciet darījumus ar šo uzņēmumu, ja nevēlaties vēlāk izmest savas mantas. Vienīgais, ko viņi dara izcili, tas ir melot un ignorēt.
P. S. Viņi strādā kopā ar personal belongings, tāpēc domājiet paši, vai varat uzticēties šim uzņēmumam vai ne.

E

U User007 26.04.2021

Gribas piebilst kā izcili viņi ne tikai melo un ignorē, bet vēl sola :D
Var solīt vairākas reizes pēc kārtas, kā nu kurjers noteikti savāks to paku turpceļā, bet pēc tam atpakaļceļā, a pēc tam - viņam vieta izbeidzas un noteikti nākamreiz savāks, bet tad viss atkārtojas. Vairākus gadus biju ar viņiem sadarbojies, pārgāju uz lielāku Rīgas kompāniju, jo labāk nedaudz pārmaksāt bet saņemt mantu prognozējamos laikos, nekā gaidīt solīto un bojāt nervus sev un pārdēvējam.