www.sudzibas.lv Parvadatajs.lv Nepiegādāts sūtījums

Parvadatajs.lv - Nepiegādāts sūtījums

2020. Gada 13.02. Atdevu sūtījumu parvadatajs.lv (atdošanu pacietīgi gaidīju pusotru dienu)
šodien, 09.03. Sūtījums vēl nav piegādāts...

Kad interesējos 17.02. Kāpēc tā, atbildēja, ka nezināmu iemeslu dēļ kurjers sūtījumu atvedis atpakaļ uz Latviju.
Pēc vēl nedēļas paziņoja, ka sūtījums aizmirsts paņemt no noliktavas lv.
Vēl pēc nedēļas saņēmu zvanu no kurjera, ka paka pēc stundas tikšot piegādāta. Tik nesapratu, kāpēc man (Jelgavā) . Saņēmējs - dēls Bristolē nebija atbildējis uz precīzi vienu zvanu, tāpēc sūtījums aizbrauca garām...
Tad, interesējoties, kur sūtījums atrodas, saņēmu info, ka, laikam, Uk noliktavā. Laikam!
Man tika iedots tel. Nr. , lai pati sazinos ar kurjeru.

Vai tiešām tas man būtu jādara pašai?

Ja vēlaties pārbaudīt savu nervu stabilitāti un pacietību, šī noteikti būs īstā vieta, kur to izdarīt!

I Ina 10.03.2020

Var būt gadījies kāds nekompetents darbinieks. izmantoju Parvadatajs.lv pakalpojumus daudzkārtīgi un vairākus gadus. Viss ir noticis perfekti.Paldies!