Parsla - Tobija

Meklēju personu vārdā Pārsla Tobija. Viņa ir totāli nekaunīga uzmetēja. Viņa izīrē dzīvokli, tad uzkrāj pamatīgu parādu un pēc tam no dzīvokļa aizbēg un slēpjas! Dodat man inforāciju, kur viņa atrodas! Mitinoties viņa Cēsīs..! Palika parādā 1000ls un tagad kaut kur slēpjas! Būšu pateicīgs par jebkādu informāciju ko sniegsiet! Mans epasts : [slēpt]@gmail.com, vai telefons 29283838 Nenovēlu nevienam tā iekrist.., jo uzticēties tādām personām kā viņa, kaut arī esot skolotāja - NEVAR!

S skolnieks 31.10.2010

Es zinu kur viņa ir!
Gribi zināt?

Neteikšu! (finger)

ķ ķeram ciet :D 31.10.2010

atlīdzība?

P punkts 31.10.2010

es tā smējos par pēdējiem komentāriem. :D
jā tas nav nekas jauns viņa šitā mēdz darīties. :D

L lalalau 01.11.2010

Jap, sk.Tobija tā mēdza darīt un kā izskatās dara tā joprojām. Ehhh...Skumji.

S Sig. 18.12.2010

Goda vārds - stulbeņi jūs visi esat!
Vai tiešām cilvēkiem vajag tik tālu iet, lai pazustu tāda īpašība kā spēja uzticēties? Cilvēks negodīgi izrīkojas, bet apsūdzat apkrāpto! Fui! Visiem jums tādas problēmas kā sūdzības autoram!!!

S Sig. 18.12.2010

Iesaku paskatīties viņu draugiem.lv profilā un aizrakstīt kādam cilvēkam, ar kuru viņai ir draudzība - varbūt kāds varēs palīdzēt... Bet tas tā ķimperīgi, bet mēģināt jau var, uzdodoties par kādu senu paziņu vai tml. ;)