Parsla - Tobija

Meklēju personu vārdā Pārsla Tobija. Viņa ir totāli nekaunīga uzmetēja. Viņa izīrē dzīvokli, tad uzkrāj pamatīgu parādu un pēc tam no dzīvokļa aizbēg un slēpjas! Dodat man inforāciju, kur viņa atrodas! Mitinoties viņa Cēsīs..! Palika parādā 1000ls un tagad kaut kur slēpjas! Būšu pateicīgs par jebkādu informāciju ko sniegsiet! Mans epasts : [slēpt]@gmail.com, vai telefons 29283838 Nenovēlu nevienam tā iekrist.., jo uzticēties tādām personām kā viņa, kaut arī esot skolotāja - NEVAR!

. ..... 27.10.2010

NU ja tu tai pārslais izīrējot dzīvokli, noslēdzi līgumu, tad vari vērsties tiesā. Bet ja izīrēji tāpāt bez līguma, tad vari sūkāt ledu :)

E Elly 27.10.2010

Brīžiem nesaprotu to saimnieku aklo uzticēšanos īrniekiem. Var taču pārbaudīt vai cilvēks maksā vai nē. un līdz ar to parādi neiekrātos.

O o 27.10.2010

maksā rēķinus pats, īrnieks lai atdod tev visu naudu (īre+rēķini) katru mēnesi

D Dīdī 27.10.2010

Traki ka tā jāviļās cilvēkos:( Saprotu jūs, maz ir palikuši cilvēki kam var uzticēties ļoti maz.

R Renate 27.10.2010

Dīvaina attieksme arī no saimnieka puses, ka var sakrāt parādu 1000 ls? Ja nav prāta tad arī nebus, tads tādu atrod.Kāds saimnieks, tāda īrniece.

T To Ferratum 27.10.2010

1.Nu un ko tu izdarītu viņai, ja būtu līgums noslēgts?Tiesā?Tad atbildi vai viņa nodokļus maksā par saņemtajiem īres maksājumiem.Nē?Tad, necel paniku, uzreiz VID būs klāt un tu tādu sodiņu samaksāsi un nožēlosi, ka īrnieku tiesā iesūdzēji.(Bet tas nenozīmē, ka es aizstāvu īrnieku).
2.Ļoti liela nozīme ir jūsu savstarpējai komunikācijai ar īrnieku, ja būsiet cilvēcīgi viens pret otru, tad mazāka iespēja, ka īrnieks Jūs uzmetīs.(Protams nevajag būt arī vieglprātīgam).
3.Iesaku dzīvokli izīrēt paziņām vai caur rekomendējošām personām(sev zināmām), kuri ieteiktu, kādu no saviem draugiem, radiem utt.
4.Lai īrnieks dod tev naudu ar visiem komunālo maksājumu rēķiniem un ikmēnesi pati varēsi kontrolēt maksājumus.
5.Neesi bezkaunīga pret īrnieku, tas palielina tavu risku būt uzmestai.
6.Vienmēr izrādot dzīvokli un sniedzot informāciju par maksājumiem parādi rēķinus, ka tiešām tas tā ir(jo iespējams īrnieks būs izrēķinājis visu santīms, santīmā un ja izrādīsies, ka maksājumi ir lielāki, sākumā jau radīsies parādi).
Varētu vēl gari un plaši rakstīt tikai slinkums.:)))

P.S Pieļauju domu, ka šo parādu saimniece no pirksta izzīda(vai sareizināja esošo parādu ar x 10).Un ja tu esi no tās sugas kura reizina ar x 10, tad novēlu tev vēl vairāk sliktus īrniekus un, lai tev neveicas, bet ja tiešām tevi uzmeta, tad ar tevi nau kaut kas ritīgi, jo normāls cilvēks tik lielu parādu nepieļautu.

T ToArnis 27.10.2010

Vai tu esi kāds Dievs lai spriestu ko esmu sareizinājis, laikam esi no dziļiem laukiem un nezini kādi ir reāli komunālie maksājumi.
Tev kūtī dzīvojot laikam ne par ko nav jāmaksā, un ko tu domā man vairāk nav ko darīt lai skraidītu apkārt un maksāt komunālos?
Tiešām šajā lapā vissi tādi lohi???

>To Arnis
Nē visi te nav lohi, izņemot, protams, tevi pašu:
1. It kā kaut kur Latvijā cilvēkiem pat esot tādas internetbankas, kur varot pārskaitīt naudu lai nav jāskraida apkārt maksājot komunālos, bet varbūt tās ir tikai baumas.
2. Pēdējā laikā nav gadījies, ka komunālo maksājumu rēķinā būtu 1000 mēnesi, pat 500 nē, bet var jau būt, ka tev gadījies tāds palielāks dzīvoklis - nu kādi 600 m2

T ToO 27.10.2010

Tev labs niks:D
Biju izbraucis komandējumā, bet man tev te nav jātaisnojas.
Brīdinu cilvēkus tas arī viss, ja esi Pārslas piegulētājs tā arī saki.

B baiba 27.10.2010

Citāta: "...jo normāls cilvēks tik lielu parādu nepieļautu..." autor! Nevienam nav tiesību rīkoties tā, ka pēc tam īpašniekam rodas problēmas (jebkāda veida zaudējumi, nepatikšanas) kaut arī izīrētājs ir tuvredzīgs, aplam uzticas svešiniekiem. Uzticēšanās nedod tiesības rīkoties amorāli!!! Vai patiešām uz visu šai dzīvē jāskatās ar aizdomām, regulāri jākontrolē?! Kauns, ka atbalstāt šādus cilvēkus...

D Dīdī 27.10.2010

Tiešām neadekvāta summa, par cik gadiem?

>To O
nu normāls niks, bet tu droši brauc vēl komandējumā (droši vien uz Āfriku - tur jau neesot tie interneti vēl savilkti) un nevienam netaisnojies par to, tā ir tevis paša darīšana

es gan nevarēju uzminēt, ka "Lauris"="To Arnis"="To O"

bet kā tāds losis kā tu manā rakstītajā varēja saskatīt kādas simpātijas pret Pārslu, to nu gan man nesaprast.

A Andrejs 27.10.2010

blja kur tāds lohs var būt ka pieļauj 1000Ls parādu???:D nejēdz apsaimniekotājus apzvanīt, vai pats nomaksāt no īrnieku puses??? tiešām lohs lauri tu esi:D kur tu viņai Londonā to dzīvokli izīrēji??? noteikti 100Ls x 10 ...savādāk nav iespējams!!!688

L Lauris 27.10.2010

Jūs taču visi esat pilnīgi debīli... neprasu jūsu viedokli, bet prasu kur atrast personu, kā arī gribu pateikt citiem, lai neielaižās darījumos ar viņu!

Ja nav ko rakstīt tad nerakstat!

T tolauris 27.10.2010

Tavs vards uzvards, darbavieta un personas k0ds ticamība ari telefons akur atbildi.! UN TAD DIRS SIKAIS KURAM ESKAMENA SLIKTU ATZIMI IELIKA UN TEV DRAUGOS ZAGTU BILDI RADI!!!TIESA BUS

A andrejs 28.10.2010

Lauri man dziļi pohuj ko tu te prasi! Bet patiesība ir viena-tu esi bļaģ LOHS:D:D:D

B Bijusajs 28.10.2010

pareizi izdarija, nexuj pacelt tadus maksajumus, jo jus gribat lai jums apmaksa dzivokli un uz kepu vel dod. xuju :))

L Linda 28.10.2010

uzmanaties no kaunatieteem(Rezeknes raj)cvetkovaam, zog pat daksas un karotes, visu, ko var pakert, protams nemaksaa ari un kaa zurkas aizlaizas.inara udre(cvetkova)ir zagle, kadu neatrast, izmesta no visam darbavietam, tagad pa arzemem valkaajas, jo te jau tadai pabirai nekas nespiid:)

O Olegs 31.10.2010

Pats vainīgs, jākontrolē katru mēnesi vai īrnieks ir nomaksājis komunālos maksājumus! Tā tev laba mācība un Ziemassvētki dāvana!

L Linda 31.10.2010

Vajag njemt labu prieksapmaksu, ja tadu nevar iemaksat-buus probleemas, tagad tadu vazanjku pilns, vel pasi nopelnis uz jusu dzivokliem:)