Pakistānas Kebabs - Slikts ēdiens

Vakardien ar Bolt Food pasūtījām ēdienu no šīs iestādes. Pēc stundas, protams, visiem kas ēda "problēmas ar vēderu ". Pēc garšas īsti sajust neko nevarēja, jo mērces pa virsu bija stipri daudz, bet pēc tam visiem nelaba dūša, vēdergraizes stipras un caureja.. ! Visiem sabojāts vakars, , nakts, kad visu nakti jāsēž tualetē un nākamā dienā vēl joprojām nelabums un vēdera sāpes.. ! Noteikti neiesaku nevienam šo ēdināšanas iestādi! Kur skatās Pvd? Noteikti ziņošu par par šo ēdināšana iestādi, lai beidz indēt cilvēkus! Ja nevar nodrošināt normālu pārtiku, tad lai likvidē šo uzņēmumu beidzot! Tā tik nosaukumi mainās, bet kvalitāte ēdienam nē! Noteikti neiesaku šeit ieturēt maltīti!

27.08.2021

H

Jānis Resnais 27.08.2021

Gribas kebabu? Nopērc maximā! Tikai ne no šiem netīreļiem viņu apmuļļatos produktus! Pats pērku un ne reizi nav bijušas no tiem veselības problēmas.

м Максимка 27.08.2021

Kakaski kada kRasa bija stasti , mums ir jazin vissu nitik

G Gulbenietis 27.08.2021

Man jau nosaukums vien atturētu no šāda kebaba iegādes :D

Good Intentions 27.08.2021

Īpaši, kad vel redzi pašu pakestāni.

G Gulbenietis 27.08.2021

:D

K Klients56 14.04.2023

Man arī no viņem regulāri vēdergraizes. No sākuma domāju, vienk. sagadīšanās, bet tagad saprotu, ka kaut kāda problēma tomēr tur ir. Viņi vienkārši ir pieraduši pie savām sanitārajām normām, kas atšķiras no mums pieņemtajām. Ja jau nekaunas VID gadiem čakarēt, nebrīnītos arī par PVD normu neievērošanu. Tajā pašā laikā, vietējiem jāmaksā pilni nodokļi. Kaut kā negodīgi. Vairāk jābrīnās, ka tik ilgi viņi te vēl darbojas. Un tas, ka jums izsniedz čeku, vēl nenozīmē, ka viņi maksā nodokļus, tas var būt arī neīstais čeks, vienkārši jāpapēta sīkāk.

G Gulbenietis 14.04.2023

Pvdešņiku priekšā neskalo sastāvdaļas ar ūdeni no peļķes. Kad atnāc tu, tad atkal skalo.

K Kāpurs3000 27.08.2021

Brīnums, ka tā iestāde vel pastāv.