Pakistānas Kebabs - Bojājums

Šinī ēkā regulāri smird pēc gāzes noplūdes, jo šie ļoti izglītotie aborigēni, nezin kas ir gāzes balona maiņa, gāzes noslēgšana, vai gāzes nelaimes gadījums, iesaku veikt regulāras pārbaudes šinī uzņēmumā, jo pretējā gadījumā tas var novest pie nelaimes gadījuma. Tas nav normāli, ka ventilācijas šahtā regulāri uzkrājas gāze, un pa naktīm smird viss pēc gāzes.

15.09.2019

Tu Turkey901 15.09.2019

Nevajag apmeklēt tās mē*lu bedres un nelaime nenotiks!

Gy [email protected] 16.09.2019

Pilnīgi pareizi!

Me Mego izmeklētājs 15.09.2019

Kurā ēkā?

Li Livva 15.09.2019

Kad smird, zvani uz 112. Mūsdienās tiešām dīvaini cilvēki, kad degs un uzies gaisā, arī sēdēs internetā un klikšķinās sūdzības vai kāds nevar atbraukt.

Ot Otis 15.09.2019

Pats nevarēji pieiet un pateikt, ka , lai paši pārbauda ,kas tur ar to gāzi?
Vai arī tu esi no tiem, kurš pēc tam teiks ''bet es taču jums teicu, teicu..'' kad tiešām būs nelaime?
Netaisi te arī rasismu, savādāk nebūs tev tādu lētu kebabčiku, kur savu lēto smadzeni pabarot.

Sl SlyDave 16.09.2019

Tie kebabulēni nav to vērti, pakasa savu kājas pirkstu nospeķoto, kas visu dienu marinējies ādas sandalēs, tad ietin tev to kebabu folijā, mmm kas par kāju pirkstu asumiņu.

Ot Otis 16.09.2019

Ja reiz tur tik slikti, tad ko jūs visi tur ejat? (hihihi).

Pacco_al 16.09.2019

114 ir jāzvana šādos gadījumos, kad jūtat gāzes maku, nevis jāraksta sūdzības.
Tas būtu tas pats, kas izsaukt ugunsdzēsējus ar pasta vēstules starpniecību.