P. Stradiņa slimnīca - Dzīvība

Cik mēs esam neaizsargāti, kad nokļūstam medicīnas iestādē! Paula Stradiņa slimnīcā tiek veiktas procedūras, pēc kurām iestājas klīniskā nāve, pacientam, kurš jau bija gatavs doties mājās, kļuvis par gulošu, bezpalīdzīgu slimnieku, radinieki ievieto viņu dārgajā aprūpes centrā dzintaru melodija, tur viņš iegūst izgulējumus līdz kauliem. Uzrakstījām Veselības inspekcijai, bet no turienes saņēmām atrakstīšanos ar daudziem normatīviem aktiem, kā pēc pārbaude nav iespējama. Kur meklēt taisnību? Vai mēs esam valstij vajadzīgi?

Ok

Tu Turkey901 21.03.2020

Jauni, veselīgi un strādājoši ir valstij ļoti vajadzīgi, par pārējiem diezko neiespriengst, ķeksītim jau kaut ko dara, jo savādāk taču nedrīkst!

Ok Oksana Vagale 21.03.2020

Atbilde no ārsta: “ Jā, ārsta kļūda!” , kā lai ģimene to pārdzīvo. Vai ārsti domā, ka ir nemirstīgi, un viņiem noteikti palīdzēs, bet tie pārējie, jau nav nekas!

BondsBonds 21.03.2020

Valstī katastrofāli pietrūkst māsiņas, kiras apgozītu cilvēku, lai nav izgulējumi. Ko TU dari lietas labā? Protestē?

Ok Oksana Vagale 22.03.2020

Nevis trūkst māsiņas, bet slimnīcu un aprūpes centru vadītāji saņem lielo attalgojumu. Medmāsām maksā kapeikas, un arī darbā tiek uzņemti darbinieki ar zemu atbildību un darba pieredzi( lai nevajadzētu maksāt lielu algu). Iestādes netiek kontrolētas, vadītāji tur ierodas tikai dažas dienas mēnesī! Ja mana tante varētu pati apkop savu vīru, protam viņa to visu darītu pati man trīs mazi bērni man ir jārūpējas par viņiem. Pansionātā “ Dzintara melidija” nedarīja mēnesi neko, tante pati nāca baroja un cik varēja apkopa vīru visu laiku. Par ko viņiem jāmaksā 1200 eiro mēnesī. Kad vēl jāsaka😡

Ok Oksana Vagale 22.03.2020

Ceru, ka neviens no tiem darniniekiem nekad nenonāks tādā situācijā un stāvoklī! Un viņam palīdzēs!