Dannii Disaster 23.10.2012

Visi tie iepaziishanaas portaali nekam neder. Iepaziishanaas sludinaajus jaaliek ss.lv vai zip.lv. Tur viss ir... nopietnaak. Nevajag veidot nekaadus profilus, aizpildiit anketas, utt.

Ja iepaziishanaas portaals liidzinaas sociaalam tiiklam, uzreiz var zinaat, ka tur neko praatiigu neatradiisi -- tikai rakstniekus, virtuaalo izpriecu cieniitaajus un seksuaali noruupeejushos neandertaaljus. Es jau nerunaaju par mazgadiigajiem debiiliem un trolljiem, kas meedz tur tuseeties.

Man vislabaak bija veicies sludinaajumu portaalos. Var satikt sakariigus cilveekus, un, galvenais, bez ilgaam saraksteem.

Nandia 25.10.2012

Iepriekšējais komentārs nu baigi izskatās pēc tīrākās ss un zip reklāmas.
Mīļie, lai nu ko teiktu tie, kas sekmīgi soc.tīklos atraduši savas otras pusītes, bet es teikšu tā - nav nekā labāka par iepazīšanos dzīvajā. Vienkārši vienu dienu ir jāpieceļas no sava datora un jāiet laukā...Šajā laika pie neta sēž 'slimīgi' noskaņoti cilvēki, kuri speciāli troļlo uz tādiem, kas tic, ka soc.tīkli palīdzēs atrast kādu labu un mīļu cilvēku.

Ausainītis 25.10.2012

Tādēļ jau visi cietumnieki un prostitūtas draudzīgi meklē sev klientus internetā.

Dannii Disaster 25.10.2012

Give me a break! Portaaliem, kurus mineeju, reklaama vajadziiga nav. Un kaapeec man buutu jaareklamee tas suudiigais monopolistu portaals - ss.lv? Vinji pastaaviigi, bez paskaidrojuma, dzeesh manus sludinaajumus un naudu neatgriezh! Bet, diemzheel, portaals patreiz ir populaars - daudz apmekleetaaju.

Kad liku tur iepaziishanaas sludinaajumu, paaris stundu laikaa sludinaajumam bija ap 200 apmekleetaaju; man - kaadas 30 veestules (paarsvaraa no cilveekiem, kurus patieshaam sludinaajums bija ieintereseejis un kuri gribeeja reaali satikties).

Un par to, ka iepaziities vajag dziivajaa, es pastriideetos. Ko dariit cilveekiem, kam taadas iespeejas nav? Nu, piecelshos es no datora un ieshu laukaa. Kas taalaak? Es, piemeeram, necieshu klubus/tusinjus. Kur tad mekleet? Maksimaa vai uz ielas?

N Nitväägi Vaino 30.11.2012

Tas ir jaiepazīstas šeit : http://ej.uz/otrapuse

P pilsētniece 04.10.2013

oho.lv ir vēl briesmīgāks ! tur valda prastums un vulgaritāte, agresīvas sievietes un vīrieši ! visi tik kruti un lecīgi ! veči tur sēž gadiem un joprojām meklē savu " īsto" . tev tik labi jācenšas - un varbūt tu tā būsi... ja ne pāris censones jau stāv rindā un gaida iespēju sevi " pierādīt". vispār nožēlojami un skumji ! cik ļoti tur esošās sievietes sevi neciena var redzēt palasot kādus jaut. viņas uzdot par tagadējām atiecībām vai situācijām ar vīrieti... nu raudāt gribas.

A Artis Zeme 29.05.2020

Man personiigi liekaas otraadi - sievietes ar izteiktu karalienes kroni un neiecietiigu raksturu tur ilgstoshi seezh , un neviens taam nav pa praatam. Visur meklee kaadus sleeptos defektus.