Orhideja Salon

Do togo dnja kak ja shodila na remont akrilovih noktej,s4itala etot salon odnim iz lu4shih,poetomu vibrala imenno ego. Pozvanila, zapisalasj na profilaktiku akrilovih noktej. "master" Marina, ne soob6iv mne,4to u nih v salone net akrila,a estj gelj,prinjalasj za rabotu. Ne snjav starij material ona sverhu zamazala vsjo geljam, beluju pudru ne polozila na otros6ij nokotj, koro4e isportila mne nokti , za 4to ja zaplatila 16ls (hotja dogovarivalisj na 12ls).na vsju rabotu u nejo u6lo 1,5 4asa... Vot takije u nas "profesionali" rabotajut!!! Pozalejte sebja,nikogda ne hodite v etot salon "ORHIDEJA" Kr.Barona iela 19,Riga,LV-1011.

I

U unaaa 24.04.2013

nesen biju iegādājusies kuponu - manikīrs, gēla nagu pieaudzēšana.
šausmas.
attieksme no darbiniekiem bija ļoti laipna, bet padarītais darbs - katastrofa.
pieaudzētie nagi ir katrs uz savu pusi, šķībi, izskatās, ka man nagi aug vai nu pa labi vai pa kreisi, bet nejau taisni.
kvalitāte ir tiešam šausmīga, katrs nags ir ar citādāku formu.gēla nagus neiesaku tur likt.

U unaaa 24.04.2013

nesen biju iegādājusies kuponu - manikīrs, gēla nagu pieaudzēšana.
šausmas.
attieksme no darbiniekiem bija ļoti laipna, bet padarītais darbs - katastrofa.

E Ernaklavs 29.04.2013

Pagājušajā nedēļā iegādājos kuponu gēla nagu pieaaudzēšanai šajā salonā.
Manikīru veicu ceturtdien, taču jau svētdienā 1 nags bija pilnībā nokritis, pārējie gan tikai līdz pusei atlobījušies.
Kad šorīt aizgāju uz salonu, lai rastu kādu risinājumu savai problēmai, administratore paziņoja, ka manikīre šobrīd nav Latvijā un būs atpakaļ tikai 6.maijā, līdz ar to arī lika manīt, ka saruna ir galā un man palīdzēt viņa nekādi nevar.
Tā kā tomēr uzstāju, ka kādu risinājumu tomēr vēlos sagaidīt, viņa sāka zvanīt pa telefonu (laikam priekšnīcībai) un beigās atdeva naudu.
Visu šo laiku, kamēr es tur biju administratore ar vēl 2 salona darbiniecēm paralēli risināja saviesīgu sarunu savā starpā. Lieki laikam piebilst, ka atvainošanos par sagādātajām neērtībām un radītajiem zaudējumiem (jo man tie nagi kaut kā vēl ir jādabon nost) es tā arī nesagaidīju.

J julkadurilka 21.05.2013

Srazu skazu, cto ja ne konkurent, a prostoj posetitelj.
Ja toze kupila kupon na gelevoe narawivanie...zapisalasj...priwla po zapisi...mne takoj uzas naljapali, inimi slovami i ne skazatj, cto ja bila prosto v woke...
Ona menja sprosila, pervij li raz ja delaju gelevie nogti, ja skazala, cto pervij, a do etogo vsegda delala akril...ona skazala, cto u nejo estj akril i ona mozet mne ego postavitj...ona ego nacala tak lozitj, takogo ja nikogda ewjo ne videla - zidkosti vzjala mnogo, akril ne skleivalsa, raspolzalsa po storonam, ona pitalasj ego podobratj i sverhu v kucu sobratj...ona 5 minut potratila toljko na belij koncik mizinca...i v konce koncov skazala, cto akril kakoj-to plohoj, nekacestvennij, vot i ne skleivaetsa...snjala mne ego i rewila vsjotaki gel lozitj...
Gel ona mne polozila na vse paljci za 40 minut (ja ewjo ni u kogo tak bistro ne delala), a vsjo potomu cto u nejo na menja bilo vsego 1 cas, daljwe zapisj sledujuwej klijentki...gel polozila volnami na vseh nogtjah...ODIN NOGOTJ OTVALILSA PRJAMO U NEJO V RUKAH, KOGDA DELALA POSLEDNEE ZAPILIVANIE PERED PODKRASKOJ LAKOM...DVA NOGTJA U MENJA OTVALILISJ NA SLEDUJUWIJ DENJ...
Formu nogtej vipilivala tak krivo, kak budto glaza u nejo kosije, a mne skazala, cto mol: "nikto vam ne govoril, cto u vas nogti krivo rastut?" poetomu ona ih krivo i vipilivaet - DA U NEJO RUKI KRIVO RASTUT.
Vobwem ja poprosila kupon i denjgi obratno - oni soglasilisj, cto sdelali vsjo ocenj ploho i obewali, cto vernut denjgi v tecenii nedeli...no vot uze 2 nedeli prowlo, a deneg vsjo net...oni kazdij denj govorjat, cto vot imenno segodnja oni perevedut denjgi, no net...nicego net...PRIDJOTSA OBRAWATSA V OBWESTVO PO PRAVAM POTREBITELEJ

L larchet 20.06.2013

Tolko chto pobivala v salone, , Orhija, , , chto na Kr.Barona 19 i mogu skazatj chto serviss bil na 3 . Kupila kupon na aparatnij pedikjur + parafinovaja vanna i spa s greipfruktovimi kostochkami za 9.50 ls . Master Anastasija rabotala ne professionaljno, peregrivala kozu nog, zajavila chto lak ne vhodit v cenu i za nego nuzno doplachivatj . Ja rewila ne doplachivatj i sokratitj proceduru otkazavwisj ot spa i vmesto etogo vibratj lak. Zurnal zapretila chitatj skazav, chto welest zurnala otrazaetsja na POKRASKE nogtej .Ne dodelav proceduru do konca ( nogti ne polnostju podsohli ) skazala chto k nej uze priwla drugaja klientka . ..Nastroenije bilo isporcheno.

D dusmiigaaaa 03.04.2014

Mana pieredze arī bija dīvaina.
Nopirku kuponu par manikīru ar laku, kura ''turās'' 10 dienas, (tā vismaz bija rakstīts kuponā) +uzacu korekcija vai krāsošana vai skropstu korekcija- es paņēmu uzacu korekciju.
Manikīrs bija normāls, bet sieviete bija ļoti nelaipna, vispār nerunāja un visu ko es jautāju atbildēja krieviski (tātad es neko nesapratu) +tonis arī nebija tas mīļākais un cik sapratu frāzes arī ne tās pieklājīgākās, kad jautāju cik ilgi tā nagu laka turās teica, ka ja skriešu nez ko darīt tad loģiski, ka noies šodien jau- tas viss ko sapratu. Vēlāk uzacu korekcija- ļoti neerti, visu priekšā atlaida galvu pret sienu un nedaudz paraustīja (ko es pati varētu izdarīt mājās) pilnīgi nekādas korekcijas, tikai nedaudz paraustītas- tas jau nav normāli! Un viss salons+ visi klienti skatijās. Vēlāk, kad jautaju vai laka nožuvusi šī neatsveicinoties aizgāja, pasakot, ka lai sēžu, ka nedzen mani nekur prom- ja godīgi tad tajā brīdī gribējās ātrāk tikt prom. Tā arī nezināju vai laka normāla, paņēmu un aizgāju prom.. Šausmas..
Nekad vairs tur neiešu!