www.sudzibas.lv Orhideja salons Šausmīga friziere

Salons Orhideja K.Barona iela 19 - Šausmīga friziere

Iegādājos kuponu matu griešanai ar karstajām šķērēm un krāsošanu.
Pakalpojumu sniegšana, attieksme un rezultāts bija slikts!!
Pati friziere nerunāja latviski, kaut visu mūžu te nodzīvojusi - kauns un bezkaunība!
Bija nevesela un par to arī detaļās apspriedās ar administratori.
Bija neiecietīga un uzmācās ar saviem padomiem un personīgiem jautājumiem un komentāriem -
ĻOTI NEPROFESIONĀLI!

Kopumā ļoti nepatīkams pakalpojums un noteikti neiesaku šo salonu!

A Anna_777 25.01.2017

Man pašai vienalga kādā valodā runā meistars, jo tas neietekme uz paklpojuma kvalitāti, bet neiesaku meklēt salonā Orhideja profesionālu apkalpošanu.
2016.g augustā ari iegādājos kuponu matu griešanai ar karstajām šķērēm + matu ārstnieciska maska.
Apkalpoja mani meistars Olga, kura pēc galvas mazgāšanas aizmirsa uz kādu pakalpojumu es atnācu un jau paņēma rokās parastas šķēres. Es atgadināju viņai par karstajām šķērēm. Sakumā mēs ar viņu aprumājam matu garumu, bet meistars arī to aizmirsa un nogrieza īsāk... Protams, ka mani nav kājas - ataugs, bet bija nepatikami, ka meistras ir tik neprofesionāla.

A Ali Rīga 25.01.2017

Kā bez valodas vispār var veikt pakalpojumu?! Ar zīmju valodu?
No tā arī rodas visas problēmas, ka neko nevar sarunāt - friziere tik māj ar galvu, bet reāli neko nesaprot!

G gym@fitness 25.01.2017

Bet es atkal neiesaku pie kosmetologes Orhidejā, kas krieviski runā, tumšiem matiem, viņa klientiem pārmet, ka tas un šitais nav kārtībā, nevis darbojas un kaut ko pastāstītu, bet pārmet un sūdzas, ka citi nemaksā, citas nāk un tādas nāk, nekoptas utt. Viņa pārkāpj savu ētiku!

G gym@fitness 25.01.2017

Es arī neiesaku šo salonu. Jau kuro reizi par to pārliecinos un PĒDĒJO reizi arī apmeklēju. Neiešu kamēr nebūs viss personāls nomainīts!

I Irma ♥ Bosko 14.03.2017

Iegādājos kuponu matu griešanai ar karstajām šķērēm + maska + ultr. Meisterīte - Vera. Varēja just, ka krieviski runājošā, bet latviski tīri labi runā. Jauka izturēšanās un par padarīto darbu biju ļoti apmierināta. Atmosfēra arī bija diezgan jauka un pozitīva. Jutos lutināta. Noteikti atgriezīšos.

E elarci 07.04.2024

neesmu no ši salona , bet par tiem jautajumiem ! parasti jau klienti uzmācās ar privatas dabas jautajumiem un uzmacās ar saviem stastiem par savu dzīvi , neesmu no runātajiem un man reali besī ,ka klienti runa ne par saviem matiem ,bet uzdod jautajumus ,kas vispar neatiecas uz friziera lietam , frizēšanos utt . lasot šos komentarus vnk ,,,,
un lielākā daļa nak nevis dabūt atru un kvalitatīvu apkalpošanu , bet gan izrunaties
pēc pieredzes --- tam meistarēm ,kuras vairak runā -- vairāk klientu , nevis tam ,kuras ātri un kvalitatīvi izdara savu darbu

E elarci 07.04.2024

izmantojiet googles tulkotaju , tad nu problēma