www.sudzibas.lv Orhideja salons Rupja attieksme pret klientu

Orhideja Salon - Rupja attieksme pret klientu

Vairākas reizes biju bijusi šajā salonā uz matu griešanu ar karstajām šķerēm, piorms gadiem regulāri gāju pie meistara Romana, kas vairs nestrādā. Līdz šim biju apmierināta, meistari bija jauki. Bet vakar piedzīvoju nepatīkamāko friziera apmeklējumu mūžā.1) Dabūju gaidīt 40 minūtes (sākumā teica, ka būs jāpagaida 10 min), jo iepriekšjeā kliente bija izdomājusi ombre vietā balināt šķipsnas. Nu labi, pieņemsim, gadās visādi.2) Friziere (ar gariem, tumšiem matiem) paralēli man turpināja darbu ar iepriekšejās klientes škipsnām. BIja ļoti nikna, jo no sarunas ar kolēgēm sapratu, ka nepaspēja paēst dēļ šī visa. Es klausoties jutu līdzi, cilvēcīgi viņu sapratu.BET!Dusmas tika izgāztas pret mani - mati tika nesaudzīgi mazgāti, ķemmējot plēsti. Viņa nikni skraidīja starp mums abām klientēm. Vstrakākā bija fēnošana beigās, nemitīgi skatoties pulksteni, un plēšot manus matus tā , ka asaras saksrēja acīs. Es visu laikju jutos kā kaut ko sliktu izdarijusi tāpēc vien, ka biju atnākusi pēc pieraksta uz matu griešanu un procedūrām.