Oranž Garaž - Zog detaļas

Kamēr biju ārzemēs sieva aizbrauca nomainīt eļļu bembim uz šo saucamo autoservisu. Eļļu protams nomainīja,bet izdomāja vēl pasaciņu par netīriem salona filtriem,kas bija oriģinālie.Sāka klārēt sievai,kad jāmaina un ka ir galīgi ciet, nu tā arī sabiedēja un sieva piekrita,ka lai maina. Pats biju pirms pāris nedēļām apskatījis viņus un izpūtis tos pāris gružus,kas tur bija.Mērķis jau cēls,ja šie oriģinālie kas maksā 10reiz vairāk kā parastie filtri, būtu tiešām aizauguši ar netīrumiem un ja viņi arī tiktu nomainīti pret tādiem kā bija nevis 4eiro filtriem.Tā kā čaļi izmantoja situāciju,kad sieviete atbraukusi uz servissu un tad tagad var aplasīt mašīnu.Būtu ātrāk atbraucis no ārzemēm noteikti apciemotu šo VĪRIETI un šo kaktu kantori.Tā ka sievietēm bez saviem vīriem nav ko darīt šajā servisā,ja nevēlaties,lai aplasa mašīnu.

Atbilde no Oranz Garaz autoserviss Pārstāvja atbilde 04.01.2017

Labdien!

Mēs ļoti atvainojamies, ka bija radusies šāda situācija. Šāda sūdzība līdz mums nonāca tikai nesen, tādēļ iepriekš, nezinādami par Jūsu viedokli, nesazinājāmies ar Jums. Varbūt mēs varam piedāvāt kādu risinājumu? Iespējams vēlieties saņem atlaidi kādam no nākošajiem remontdarbiem?

R rūķis2 22.12.2015

Sievietēm vispār nevajadzētu apmeklēt autoservisu, Tu, ārzemju braucēj! Ko ta pats nevarēji to eļļu apmainīt, ja jau pirms pāris nedēļām izpūti filtrus.

Inženieris 25.12.2015

Kārtējais DĪVĀNĀ PIRDĒJS!

O opisopis 01.01.2016

Bet sieviete taču piekrita filtru maiņai-kur problēma?Būtu pateicis SAVAI SIEVIETEI, KA NEKĀDI FILTRI NAV JĀMAINA.
Tas, ka filtru izpūš ar gaisu- nenozīmē, ka viņš ir tīrs un JAUNS.Kungi-kustiniet rokas-un dariet to PAŠI.

O opisopis 01.01.2016

Kā auto saimnieks saka -apciemotu to servisu???
Dabūtu kārtīgi pa galvu-un es vēļ piebiedrotos ta lai maz neliekās.Cilvēki paši nezin ko grib.Puika savas vīrieša problēmas nogrūž uz savu sievieti -UN SERVISS PIE TĀ VISA IR VAINĪGS.VĪRIETI-DARI VISU PATS.