Oranž Garaž - Kràpšana.

Vèlèjos noskaidrot cenu zobsiksnas maiņai. Saņèmu atbildi.Pat dìleru centrà izmaksàja tieši uz pusi mazàk. Ja neko nejèdz un brauc tieši pie viņiem, izmaksas par jebkuru darbu bùs milzìgas plus vèl sabojàta automašìna. Izvairieties.

Papildināts Vw fans 25.08.2017

Par cenu painteresèjos tà, tìri aiz intereses zinot šì servisa reputàciju. Par auto sabojàšanu peļņas nolùkos par šo servisu jau klìst leģendas !

V

B Bite 30.08.2017

Ar vienu problēmu vedu mašinu vairākas reizes uz šo servisu. to ko sataisīja, pēc kāda laika kompis rādīja atkal to pašu problēmu. pēc 3 reizēm apnika. aizvedu uz citu servisu. Vainu atrada + vēl izskatās, ka speciāli ir veikts bojājums mašīnai , lai būtu iemesls vēl vest pie viņiem mašīnu. Respektīvi pēc vēl pāris reizēm būtu jātaisa pamatīgs remonts par milzu naudu. Protams esmu sieviete un maz ko saprotu no mašīnām, tāpēc arī šī situācija radās. Bet pat man - blondīnei radās aizdomas, ka nav labi :D
Nekad vairs nebraukšu uz šo servisu. Turklāt naudu arī grib tikai skaidrā, kaut arī tur ar karti var maksāt.