www.sudzibas.lv Oranž Garaž Izkrāpēju kantoris

Oranž Garaž - Izkrāpēju kantoris

Nevienam neiesaku šo autoservisu (ja tā to vispār var saukt) reāls izkrāpēju kantoris! Jau no vairākiem cilvēkiem biju dzirdējis ka tur reāli apčakarē cilvēkus uz naudām... Nu arī pats esmu pārliecinājies ka tā tas arī ir. 1. Reiz aizbraucu savirzi saregulēt šai kantorī jo vienīgā vieta kur bez rindas Rīgā var nokļūt:) aizbraucu, atdevu auto uz savirzes regulēšanu.. Ok, pēc stundas būs gatavs, te pēc 20 min. Zvans.. Nevaram savirzi regulēt jo auto ir kritiskā stāvoklī ir jāmaina detaļas tā uz 300 eur. Bļāviens, es nesen izgāju teh. Skati ar 0 (ideālā teh stāvoklī) biju nesen citā servisā tur skatei visa ritošā tika savest'a ideālā stāvoklī.. A te pēkšņi hop.. Viss ir sū****, bezmaz vai jāsamaina visa hadene: d pazvanīju un saku ka nevar būt tādas vainas jo tikko izieta skate un mašīna bija servisā pabijusi.
Kāpēc gribēju pārbaudīt un noregulēt savirzi bija tas ka nedaudz mašīnu atlaižot stūri vilka uz kreiso pusi, nodomāju ka iepriekšējā servisā nebija pro iekārtas savirzes regulēšanai un mainot stūres pirkstus pareizi nesaregulējot savērsumu tāda problēma cvar būt.. Tā nu es šiem saku lai neko nedara es eju pakaļ mašīnai.. Šie man saka ka mašīna uz pacēlāja un man visas problēmas parādīs. Atnācu pēc min 15 un mašīna jau stāvēja stāvlaukumā respektīvi vairs i nav ko parādīt: d beigu beigās ja neko no manis neizdevās izkāst tad kaut par diagnostiku 15 eur nokāsa.. Tā teikt kautkā nauda jāpelņa!
Aizbraucu vēlāk uz citu servisu kur man pateica ka hadene pilnīgā kārtībā, bet vaina bija riepas kordā.. Nomainīju riepas un viss kārtībā, bet Oranž Garaž lū uzskata ka pus mašīnas jānomaina lai savirzi saregulētu!: d