www.sudzibas.lv Oranž Garaž Ужасный ремонт

Oranž Garaž - Ужасный ремонт

Не советую никому - отдал на ремонт печки. Ковырялись почти неделю, отдали назад с ошибками по всей электронике, да ещё отказала пневмо-подвеска и все двери с правой стороны (не работает центральный замок и колонки). Работают на "отвали", при просьбе сделать нормально говорят что в машине так все и было. Избегайте

Atbilde no Oranz Garaz autoserviss Pārstāvja atbilde 04.01.2017

Labdien!

Mēs ļoti atvainojamies, ka bija radusies šāda situācija. Mēs mēģinājām saprast, kurš auto tas ir, lai atrisinātu situāciju, taču nevarējām sazināties ar Jums.
Vai ir kas tāds, ko mēs varam iesākt lietas labā?

C

P Patriots84 13.10.2016

Interesanta sūdzība:)
Taisīja Saucamo Pečku ,bet beigaas nestradā pneimo piekare un un durvis ,kāds sakars piekarei un durvīm ar pečku?!Varbuut tev autiņam kaudze ar defektiem kuru centies nogrūst uz servisu!
Brauc ar savu lamatu pa servisiem un chakarē prātu visiem,būtu labāk braucis ar tramvaju.:)

C CitroenC5 14.10.2016

Сразу виден "подход" работников сервиса - мне там почти слово в слова также и сказали )))
Это еще не написал про появившиеся ошибки с airbag`ом и свет, который живет своей жизнью после 'ремонта'. Да и про приборную панель, которую поставили так, что теперь все дребезжит и болты торчат по всему салону.

Но в любом случае, спасибо что хоть прикрутили кое как, а не взяли 400 евро и отдали все части по отдельности...

C Cedgariņš 08.12.2016

Kādu kvalitāti Jūs gaidat no iestādes, kur nemitīgi notiek darbinieku rotācija? Saimnieks vien ko vērts...
Ja Jums ir sakars ar kādu uzņēmumu, kuram ir kāds sakars ar Edgaru Knapši, tad turaties un gaidiet brīnumus.
Bet ja taisaties strādāt pie šī ''kunga'', tad saskarsieties ar pasakām par izaugsmi, ar neadekvātu algu un būsiet ''trīs vienā''... Strādāsiet par apkopēju. sekretāri un lietvedi...