www.sudzibas.lv Oranž Garaž Krāpšana, slikts serviss un bojājumi 3 vienā

Oranž Garaž - Krāpšana, slikts serviss un bojājumi 3 vienā

Es neesmu nekāds meistars, bet šajā tā saucamajā servisā džeki , kas sevi sauc par meistariem tādi ne tik nav :D Aizvilku mašīnu uz šo servisu , jo bij tuvākais un tā vnk nomira uz ceļa centrā uz ko man atbildēja nekādu problēmu visu sataisīsim, bet beigās mašīnu saņēmu salauztu :P par cenu nemaz nerunāsim, bet tas būtu sīkums tik piebilda ka viņiem neesot attiecīgas iekārtas ar ko noregulēt aizdedzi :D un ka man vēl jāmaina sveces un sveču vadi tādēļ nestrādā viens cilindrs :D nu neko es teicu gan es pats tālāk un re kā iznāk beigās sveču vadi nemaz nav jāmaina vnk nepareizi salikuši secībā un līdz ar to noklājās divi nevis viens cilindrs un aizdedze nemaz nebija jāregulē, bet tagad pateicoties šim servisam man jāmaina eļļa jo viss motors pilns ar degvielu nu ko lai saka SUPER :D montana banka mana :D bet no šī servisa turpmāk ar līkumu ... brīnums vispār ka motors nenodega :P

Atbilde no Oranz Garaz autoserviss Pārstāvja atbilde 04.01.2017

Labdien!

Mēs ļoti atvainojamies, ka bija radusies šāda situācija. Šāda sūdzība līdz mums nonāca tikai nesen, tādēļ iepriekš, nezinādami par Jūsu viedokli, nesazinājāmies ar Jums. Varbūt mēs varam piedāvāt kādu risinājumu? Iespējams vēlieties saņem atlaidi kādam no nākošajiem remontdarbiem?

_

V Vairsneklients 19.01.2016

Tiešam brīnos, ka šāds kantoris eksistē un vēl pilsētas centrā. Par remonta laikā sabojāto mašīnu rakstu uz PTAC.Remontēja vienu, bet salauza vēl dargākas un nopietnākas lietas.Mašīna gandrīz aizdegās. Cīnīšos pa nopietnam.

K Klients01 25.01.2016

Netīri pirksti un netīras domas kungiem servisā

K klients 101 29.05.2016

Arī man bija nepatīkama pieredze, tā kā centrā un tuvu darbam, tad aizvedu nomainīt eļļu, filtrus.Pats atgriezos darbā.Pēc kāda laika zvana (no OG) un jautā vai nevēlos lai nomaina salona filtru.Jā, kautkā atminos, ka visu laiku man salonā logi svīst ciet. Saku , jā OK. Bets paņemot mašīnu nekādu veco salona filtru neuzrādīja, par ko arī radās šaubas, vai vispār tasir darīts.Protams, jo kā svida logi, tā svīst. Un vēl par eļļas maiņu paprasīja neadekvāti daudz , bet sevi pasniedz kā zemo cenu servisu!