www.sudzibas.lv Oranž Garaž Kondicionieru uzpildes meli

Oranž Garaž - Kondicionieru uzpildes meli

NEUZTICIETIES šai vietai - absolūti neiesaku. Jūs noteikti centīsies apčakarēt ar nevajadzīgu izmaksu uzburšanu! Doties uz šo iestādi var tikai tad, ja pats saproti mašīnas un zini, kas ir jādara, un kas ne.

Aizbraucu uz vienkāršu kondicionieru uzpildi - samaksāju 20 eur, džeki veica diagnostiku un man pateica, ka sistēmas kompresors nestrādā un nesūknē kondicioniera šķidrumu un sistēmu ar freonu līdz ar to neuzpildīja. Neiedava pat atlaidi - neņemot vērā, ka diagnostika maksā 15 EUR. Skopuļi.

Man pateica, ka, teorētiski, ir jāmaina kompresors, kas izmaksās papildus 60-120 EUR (nevarēja nosaukt precīzu summu).
Neuzticējos viņu viedoklim, pēc pāris nedēļām atradu pazīstamu spečuku, kas veica pilnu diagnostiku, spiediena pārbaudi, uzpildi par tiem pašiem 20 EUR.
Atklājās, ka kompresora vads bija izkustināts (izrauts mazliet ārā, tā ka nevar pamanīt) un nebija kārtīgs kontakts. Pēc meistara teiktā, tas pats par sevi nevar notikt, jo vadu tur iekšā metālisks slēdzis, kas ar spēku jārauj. Acīmredzami meli un krāpšana.

Esiet uzmanīgi - riepu salāpīt, OK. Bet ja jātaisa kas nopietnāks, esiet ļoti kritiski un piesardzīgi.

O