www.sudzibas.lv OR Mēbeles Slikts serviss!

Or Mēbeles - Slikts serviss!

Pasūtīju matraci gultai, pasūtījuma piegāde kavējas divas ar pusi nedēļas, par to, ka sūtījums kavēsies neviens nedeva ziņu, nācās visu laiku jautāt, kad būs, kad beidzot piegādāja, sapratu, ka neder mums tas matracis, jautāju kā atgriezt, pašiem jāmeklē kurjers, jo viņi nepiedāvā kurjepakalpojumus ārpus Rīgas, bet neviens Latvijā pieejamais kurjers (omniva, dpd, venipak, itella, ekspresspasts) nepiegādā tik lielus sūtījumus, beigās sanāk tā, ka esmu pasūtījis matraci, bez iespējas to atgriezt, jo fiziski to nav iespējams izdarīt, jo neviens kurjers tādu paku neved. Kā arī viņi naudu atgriež tikai par pašu matraci, bet ne par piegādes izmaksām, kaut Ptac likums nosaka, ka pārdevējam jāatgriež pilna summa par preci un arī piegādes izmaksas. Briesmīgs uzņēmums, neko neiesaku sūtīt. Uz epastiem atbild tikai vienreiz dienā, tāpēc jau nedēļa pagājusi kopš pieteicu, ka vēlos preci atgriezt, un lietas uz priekšu nevirzās, tā arī paies 14 dienu atgriešanas termiņš un neko nebūšu atgriezis. Neticiet skaistiem uzrakstiem mājas lapā par to, ka ir 14 dienu atmaksas garantija, jo ja nedzīvojat Rīgā vai pašiem nav iespēja aizvest preci uz Rīgu, paliksiet zaudētājos❗️❗️

19.01.2023