www.sudzibas.lv OR Mēbeles Matrača izmērs neatbilst aprakstam

AtrisinātaOr Mēbeles - Matrača izmērs neatbilst aprakstam

Neiesaku pasūtīt matračus šajā uzņēmumā. Diemžēl mana pieredze nav laba. Tik daudz laika iztērēta veltigi. Ja es varētu- es pagrieztu laiku atpakaļ un nopirktu dārgāku matraci, tikai lai nav jāiziet cauri šim visam. Sākumā viss bija ideāli, pa e-pastu mani lieliski konsultēja, atbildēja uz visiem jautājumiem. Biju ļoti priecīga, ka Latvijā eksistē tāds serviss. Pasūtīju matraci 180x200 cm. Gaidīju mēnesi, nevis 10 darba dienas un bija pašai jāinteresējas kad tad būs gatavs. Kā nauda tika saņemta kontā- konsultanti, kuri atbildēja monentāli- izzuda. Atbildes bija jāgaida divas dienas. Saņēmu matraci, atvedu mājās- ielieku gultā un nevaru saprast... starp gultu un matraci ir šķirba! Nu krietni platāka par telefona biezumu. Izrādījās, ka tas ir 178 cm platumā, nevis 180 cm, kā bija rakstīts mājaslapā un pasūtījumā. Nosūtīju viņiem bildes, piezvanīja ļoti laipna meitene, pateica, ka matraci samainīs nākamajā dienā. Samainīja. Bet uz tieši tādu pašu. Ok. Sazinos atkal ar “OR mēbeles”, šoreiz ar mani runā kāds vīrietis, kurš vārdu nenosauca. Sākumā saka, ka varbūt man gulta ir pārāk plata. Un ja man vajag speciālu izmēru (180 cm!) vajadzēs piemaksāt. Es it kā jau samaksāju par matraci, kuram bija jābūt 180 cm platam, negribās piemaksāt par viņu kļūdu. Bet izrādās, ka matračiem jābūt uz 2 cm mazākiem, lai varētu uzvilkt palagu. Es jautāju kas tad tas par palagu, kurš ir 2 cm biezs? Bet tad viņš sāk stāstīt, ka vajag palūgt, lai man kāds vīrietis izmēra, jo acīmredzot es, kā sieviete nemāku lietot mērlenti. Un beigās izrādās, ka viņi bija izmērījuši matraci un viņiem tas ir tieši 180 cm plats (kur tad 2 cm palagam palika?). Un viņam esot bildes, kur viņi ar profesionālu mērītāju ir izmērījuši matraci. Es palūdzu atsūtīt tās bildes. Uz tā arī palikām. Jau trīs nedēļas gaidu bildes un nekas netika atsūtīts.
Un tas nav man pirmais matracis. Pirms tam man bija matracis no JYSKa un gulta no IKEAs, kuri kopā salikās ideāli, kā divi puzzle gabaliņi. Tādēļ zinu, ka tādai šķirbai nav jābūt.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Nope 18.06.2018

Šis jautājums tika atrisināts ar "OR mēbeles" darbiniekiem.

No

An Anonymus19999 31.05.2018

Tas vēl sīkums, mūsu gultai matracis ir ar 5cm starpību un OR teica pilnīgi to pašu. Un labākais ir tas, ka pēc gada lietošanas matracis sācis atslāņoties, kaut arī ik pēc divām dienām apgriežam otrādi, lai matracis spēj atpūsties no mūsu masām :D

La labsdraugs 12.07.2018

Pirms pērciet kaut kur matraci, pārbaudiet vai uzņēmums maksā nodokļus, var bez maksas lursoft lv izdarīt. Ja nemaksā VID, tad jau ir rāditājs, ka nav labi.