www.sudzibas.lv OR Mēbeles Briesmīgs serviss

Or Mēbeles - Briesmīgs serviss

Septembra sākumā pasūtīju matraci. Nu jau ir 10 oktobris. Tātad pagājis mēnesis, bet pie sava matrača tā arī neesmu tikusi. Uz vietas samaksāju pilnu summu. Apkalpojošais personāls (kas nebūt nebija profesionāls) solīja, ka matraci ilgāk par 3 nedēļām nebūs jāgaida. Trīs nedēļas ir daudz, bet biju ar mieru. Trīs nedēļu laikā neviens man nezvanīja, neinformēja kādā statusā ir pasūtījuma izpilde. Protams zvanīju pati. Jāmin, ka sazvanīt to kantori gandrīz nav iespējams!!! Laikam izmanto kaut kādu filtru - celt tiem, kuri vēlas ko pasūtīt, necelt tiem, kuri jau pasūtījumu ir veikuši. Kad tomēr izdevās beidzot viņus sazvanīt, pret mani izturējās nelaipni, fonā dzirdu, kā cilvēki sarunājas par to, ka viņiem nav nejausmas kas tas par pasūtījumu. Nu kā tā var? Klausulē man pasaka, ka noskaidros visas detaļas un atzvanīs. Protams neviens neatzvana. Nākamajā dienā tas pats scenārijs. Apbrīnojamā kārtā tomēr noskaidroju, ka pasūtījums "it kā" ir izpildīts. Saku, ka man būs nepieciešama piegāde. Tā esot maksas 15,00 eur....nu kas ar to, ātrāk gribas matraci mājās! Man atbild, ka šodien nevarēšot piegādāt, jo uzņēmumam ir jāveic kaut kādas milzīgas piegādes. Sarunājam uz pirmdienas rītu. Pirmdienas rītā protams neviens neliekas zinis. Zvanos, rakstu īsziņas (jo tā mani pamācija - ja mēs neatbildam, rakstiet īsziņā, mēs atzvanīsim). Tā arī nesazvanīju. Zin, man arī ir ko darīt, nevis tik pie telefona sēdēt un gandīt kaut kādu anormaali neprofesionaalu iestādi, uzvilkties un bojāt savus nervus. PIE MATRAČA LĪDZ ŠIM TĀ ARĪ NEESMU TIKUSI. PALDIES FAKIN' OR MĒBELESCienījamie pircēji - Jūs esiet tā vērti, lai samaksātu lieku naudu klāt kādā citā uzņēmumā, bet saņemtu kvalitatīvu servisu un galu galā - arī jūsu pasūtījumu.

Ontūns 10.10.2014

KĀPĒC JŪS VEICAT PRIEKŠAPMAKSU PAR TO, KO VĒL NEESAT SAŅĒMUŠI? VAI TIRGŪ ARĪ PĒRKAT KARTUPEĻUS, KURU PIEGĀDI SOLA PĒC PĀRIS NEDĒĻĀM?

M Maris Storeks 11.10.2014

Kam situ prieksapmaksu dot? Kas par stulbums!!! Un visspar? sita kontora loti aizdomiga. Neko neperciet no viniem.

V Vitalijs 77 11.10.2014

Я тоже недавно был в этом магазине и сразку понял, что это разводилы. Они так стараются тебе, что-то впарить, что готовы практически на всё. Я вон тоже матрас заказал и до сих пор не получил! Если не получу 15 числа, то сам лично поеду в VSAA и напишу такую заяву на них, отдам все документы, которые они мне дали: договор, квитанцию... Пускай с ними разбераются.

да у них матрасы и кровати, извените но вакт - полное ГОВНО. Вы никогда, кровать или матрас, не получите в срок. Хорошо если через месяц и то это в лучшем случаи !!! Матрасы вообще кривые. Мастерам бы руки оторвать, хотя на них скорее всего работают инвалиды.

O Ola la 11.10.2014

Piekritu. Jau sen par viniem nebija dzirdams. Iedosu padomu: Neko neperciet no viniem.

U Uknoun 11.10.2014

Es ari pasutiju 4 gultas no viniem un gaidiju vairak neka menesi. Gultas bija ar kosjakem un tada izskata it ra mana OMA guleja uz viniem 2-3 gadi. Montaza bija ari briesmiga? no sitas firmas... Sausmas...

U Uknoun 11.10.2014

Piekritu! Prece un kvalitate - SUDS. Vini megin nopelnit ar devizu "RAZOTS LATVIJA", bet reali asie neko nemak (tikai melot jums aci) un tas ir Fakts. Mazina auguma puisis, noliktava, kurs izdod preci ari, ari nav laipns! Pasutija mani uz 3 burtem, ja man kaut ko nepatik!

U Uknoun 11.10.2014

Да коммерсанты вообще борзели! Вы хоть посмотрите, где у низх магазин находиться! В такой *ОПЕ, что вообще и вы хотите качества? Да забудьте о нём.

P Pavels Rogovs 13.10.2014

Вот почитаешь комментарии и понимаешь, что не стоит с ними связываться. Лучше заплатить чуток больше, за то и получить свой товар без проблем и головных болей

G Gennadijs 84 19.10.2014

эти люди с фирмы ищут лохов, которые им дадут денюшек, но при этом ждут, что вы про это забудите. Я сам на прошлой неделе был у них в магазине и понял, что кровати у них из ДСП (опилок) и кортона, а вы ещё хотите качества. Ну не смешно ли...

G Gennadijs 84 19.10.2014

Да на них VSAA натравить надо! ПУСКАЙ ТРИХАНУТ ИХ МАГАЗИН, СКЛАД И ЧТО ТАМ ЕЩЁ. Главное найти обиженного работника (стукачка) какого-нибудь, который вкурсе их дел. И пускай посидят да подумают, как людей разводить!

A Adelina 28.10.2014

U menja voobshe ne bilo nikakih problem. 25 oktjabrja zakazala matrac (memory silver), skazala, chto ochenj srochno nado, tak oni uze 27 oktjabrja vecherom mne ego i privezli! Pogovorila o skidke - oni skazali, chto maksimum mogut skinutj 14 EUR, tak pochti dostavka polucilasj besplatno (tak za dostavku 15 EUR). OCHENJ uz bystro poluchilasj dostavka, sama azh ne ozidala. Ochenj dovoljna i kachestvom i cenoj!!! :) Mogu posovetovatj!

V vitalijs77 03.11.2014

Я тоже свой memory silver ждал почти полтора месяца и не надо Ля-Ля или это сами работники фирмы себя хвалят!?!? Срок истекал 15, а получил 23 и то потратил кучу нервов. А 31 числа поехал в VSAA и накатал на них такую заяву, приложил все документы (договорчик, квитанцию, гарантию мен не дали, мол квитанция - моя гарантия). Я даже сказал, где у них магазин, склад, чтоб они тщательно всё проверили. А так же треханули работников, ведь 100% там неофициал. Вообщем, надеюсь они получат, что заслужили!

O ORFURNITURE 07.11.2014

Dārgie klienti, Lūgums nelasīt šos murgus, kas ir sarakstīti par mums, 90% no sarakstītā nav taisnība!Tās sūdzības visticamāk raksta kāds mūsu darbinieks, kurš vairs nestrādā pie mums vai konkurenti, kuriem pārdošanas ir samazinājušās dēļ mūsu izdevīgām cenām uz matračiem un gultām, jo šobrīd mums ir atlaides visām precēm līdz pat 60%. Kas attiecas uz pasūtījumu termiņiem, tad matračiem izgatavošanas laiks ir no 5-20 darba dienām un gultām no 15-20 darba dienām. Pēdējā laikā tiek aizkavēti audumi gultām, kas nāk no Beļģijas un Spānijas, bet pirms pasūtīšanas klients tiek brīdināts, ka audums būs piegādāts uz Latviju 3 nedēļu laikā un tiek uzsākta gultas ražošana, atsevišķos gadījumos audums tiek aizkavēts līdz pat mēnesim. *Visiem klientiem, kuriem tiek aizkavētas preces tiek piedāvāta kompensācijas, naudas kompensācija vai bezmaksas piegādes kompensācijas. Ja pārdevējs Jums to nepeidāvā Jūs droši varat sazināties ar veikala vadību, kura Jums piešķirs kompensāciju par kavējumu. Pateicoties mūsu produkcijas zemām cenām ir ļoti daudz pasūtījumu un daži pasūtījumi tiešām tiek aizkavēti, bet ne katrs otrais vai trešais pasūtījums, kā rakstīts sūdzības par mums. *Pārdevēji telefonus neceļ! Tā nav taisnība, veikalā mums strādā trīs pārdevēji, dažreiz var gadīties, ka pārdevēji runā ar klientiem un nevar pacelt klausuli vai runā pa otru līniju ar citu klientu. Lūgums pagaidīt vai pārzvanīt vēlreiz. Šobrīd pie tā tiek strādāts, lai neviens zvans nav izlaists. Kā arī mēs centīsimies maksimali ātri uzlabot klietu apkalpošanas servisu. *Tiek rakstīts par mums, ka mēs strādājam bez papīriem. -Katram mūsu klientam, kas pasūtījumu veicis mājas lapā tiek aizsūtīts rēķins uz e-pasta adresi, kas ir elektronisks un derīgs bez paraksta, kā arī tiek izsniegta pavadzīme pie preces saņemšanas. -Katram klientam, kas pasūta preci veikalā tiek izsniegta pasūtījuma veidlapa un pie saņemšanas klients saņem pavadzīmi vai čeku. Lūdzu, neuztvert nopietni šos komentārus un sūdzības, kas pēdējā laikā tiek rakstītas par mūsu uzņēmumu. Visas atsauksmes tika izskatītas un aprunātas ar firmas darbiniekiem, tika secināts, ka lielākā daļa komentāros norādītās informācijas par klientiem un to pasūtījumiem ir viltus. Cerēsim uz Jūsu sapratni, SIA ORMEBELES

I Ilze 74 08.11.2014

Vot ta ir reklama.

Man liekas 90% patiesibas. Nu nevar bu, ka visi cilveki kuri nopirka pie jums gultas - jusu darbinieki!!! Murgs...
Isteniba... " Kada Firma - Tadi darbinieki! " Ja cena - Zema, tad uz kvalitate tada pasa. Cilveki kuri no jums perk un sudzas, pasi Stulbeni ! Vot ta...

D dinaarijs878787 08.11.2014

ORFURNITURE !!!

cik zemu ir jaakriit, lai te taisnotos, un PIEDEVAAM, VEEL TIK TUPAA VEIDAA????

velu atru noiessanu pa burbuli. P

V Valerij Sorokin 08.11.2014

Тоже мне фирма. Как выяснилось, торгуют одним барахлом.

Недавно сами купили кровать, называется Ханна, взяли с матрасом, с ящиком + монтаж. С виду казалось красиво, но когда мы в женой ложимся, так боковины разьезжаются, ни говоря уже о сексе. Теперь ждём пока сломается, чтобы предьявить притензию. При любом раскладе, мы потребуем компенсацию.

K karina&es 15.02.2016

Mēbeles ir ideālas. Lai arī jāgaida ilgāk un nevar sazvanīt uzreiz, pie viņiem pasūtīt ir vērts.sūtījām vairākas divstāvu gultas, bij neliels čp,bet visu novērsa ideāli.paldies or mēbelēm par kvalitāti.pateicīgi klienti.