www.sudzibas.lv Optio optika Slikts serviss

Optio.lv - Slikts serviss

Ceturtdien, 16.11. No rīta nodevu savas brilles remontā. Darbinieki sasolīja, ka 2 darba dienu laikā, t. I. Līdz valsts svētkiem, brilles tiks sataisītas. 17.11. 16: 30 (30 min. Līdz optio.lv darba dienas beigas) atsūtīja sms, ka ir gatavs. Rodas jautājums - vai var Rīgā, vakarā, pirmssvētku dienā, kaut kur paspēt pusstundu laikā (Marijas 14 - pašais centrs.) ? Un kāda man ir jēga no tā, ka - redz? - ir sataisīts, ja es nevaru tos saņemt? 5 dienas biju spiests staigāt ar vecām saskrāpētam brillēm. Nevajag solīt to, ko jūs nevariet izdarīt!

г

Izskatās, ka kādam te pamatīgi klibo ne tikai pareizrakstība, bet arī matemātika - ja brilles tika nodotas 16.11. no rīta, tad 17.11., pl. 16:30 bija tieši 2 darba dienas, ja esi tāds lohs, ka nespēj pat savām brillēm aiziet pakaļ, tad sūdzies par sevi!

г Глеб 12.12.2017

Šķiet, ka baigais gudrinieks esi ! Ej un pamēģini rīgas korķu laikā tikt kautkur laicīgi pusstundu laikā ! Īsumā: pats tu esi vainīgs.

1 12salass12 18.04.2018
Slikts serviss

Neiesaku Izmantot Optio pakalpojumus Bauskā! Divas reizes izgatavoja brilles kuras abas reizes nederēja.Izgatavoto briļļu parametri nesader ar receptē norādītajiem datiem. Iesaku šo iestādi apiet ar līkumu!