www.sudzibas.lv Optio optika Slikta apkalpošana

Optio Optika, Briļļu lēcas - Slikta apkalpošana

Vajadzēja brillēm nomainīs lēcas. Apkalpoja praktikante un visu noformēja. Kad vajadzēja saņemt gatavās brilles pie apmaksas radās neizpratne- kāpēc jāmaksā vairāk nekā sākotnēji bija aprēķināts? Tika paskaidrots, ka praktikante neesot pierēķinājusi lēcu izņemšanu. Domāju, ka par to vajadzēja mani informēt pirms apmaksas un galu galā ja jau radās kļūda, tad bija taču telefona numurs, pa kuru varēja sazināties. Galu galā klients rēķinās ar konkrētu summu un man varēja arī nebūt līdzi tik daudz naudas. Diez vai es vēlreiz došos uz šo optikas veikalu.

Работяга 31.01.2018

Firmas veikala brilles labak nepirkt.. jo tur brilles dara professionali ko dara brillem labu gaismas caurlaidi.. ko uz acim nav labi.. labak pirkt kreisas kantori kur dara pavirsi bet uz acim nebus speisanas ar gaismu..

. ... 19.12.2018

Pirmo reizi dzirdu kaut ko tik absurdu. Švaki ir ne tikai ar saprašanu ko nozīmē lēcas ar labu gaismas caurlaidību, bet arī problēmas ar gramatiku. ;)