www.sudzibas.lv Optio optika Attieksme pret pircējiem

Optio Optika - Attieksme pret pircējiem

Ļoti nepatīkama attieksme no pārdevēju puses optikas veikalā Origo, ka arī sliktas kvalitātes briļļu lēcas.

Tikko ienācu, uzreiz piedāvāja pārbaudīt redzi bez maksas un reklamēja savu jauno un plašo briļļu kolekciju. Pēc redzes pārbaudes sāku meklēt briļļu ietvaru, bet izrādijās, ka izvēle nebūt nav liela un plaša, un savai mazai sejai neko atrast nevaru. Pēc stundu ilgas meklēšanas pirmā pārdevēja-optometriste no manis aizbēga, pienāca otra un teica, lai samaksāju par redzes pārbaudi un eju prom, ja nevaru sev neko atrast. It kā es esmu vainīga, ka pārdevējas ne īpaši pārzina sortimentu, nevarēja vispirms sameklēt ietvaru un pēc tam pārbaudīt manu redzi, kā arī par to, ka man ir īpatnēja seja. Galu galā pati atradu ietvaru, kaut cena bija augstāka, nekā es plānoju.

Kad brilles tika izgatavotas, izrādijās, ka lēcas ir diezgan zemas kvalitātes, ar lieliem krāsu kropļojumiem, kā arī acis šajās brillēs neizskatās labi. Pēc kāda laika atnācu uz citu optikas veikalu, kur man piedāvāja daudz labākas kvalitātes briļļu lēcas, kā arī pastāstīja, kādas briļļu lēcas ir labākas tieši man.

Silti iesaku nepirkt brilles Optio veikalos!