www.sudzibas.lv Optio optika Nepareizi sataisīti stikli bērnam

Optio - Nepareizi sataisīti stikli bērnam

Meitiņa 6 mēn. Nostaigā ar brillēm un pie nākamās acu ārsta vizītes, daktere sēž un ir šokā, ka divgadniecei redze nekļūst labāka un pārbaudot stikliņus konstatē, ka ir sajauktas dioptrijas. Es šausmās dodos uz to Optio, kur pretī stāv tā pati pārdevēja, kas pieņēma pasūtījumu un saka man, ka viss ir pareizi, ka gan jau ārsts kļūdījies. Es atkal dodos pie ārsta, kurš saka, ka viņa man melo un iedod vecās receptes kopiju uz rokas, lai parādu pārdevējai kur ir kļūda, un tikai tad, kad atnesu lapu un runāju jau zinošāk, pārdevēja sāka teikt, ka nu jā kļūdiņa sanāca, jo redz kompjūterā uz ātro roku ievadīja un plusus ar mīnusiem sajauca. Es, protams, dotos uz tiesu, ja mums būtu normāla tiesu sistēma, bet zinot kā notiek pie mums, tad bail, ka vēl kļūšu vainīga un segšu izdevumus. Tad vienīgais ko varu darīt ir brīdināt jūs! Pietam, kad pirmo reizi taisīju pie viņiem brilles- viņi ielika biezos stiklus, kaut es maksāju par plāninātajiem, tad gan viņi pārtaisīja, bet pārtaisot direktore pārvīlēja stiklu un man nācās vēl mūžību gaidīt, kamēr sataisīs jaunus. Ja ir iespēja, iepērcieties citās optikās, jo bērna redze ir bērna redze:(