www.sudzibas.lv Opencredit opencredit pēc vairākiem gadiem izdomā ka esmu parādā līgumsoda naudu

Opencredit - opencredit pēc vairākiem gadiem izdomā ka esmu parādā līgumsoda naudu

Bija 2009 gadā problema ar opencredit, lietu nodeva pārādu piedzinējiem. Parādu apmaksāju jau sen, taču tagad majaslapā manscreditinfo.lv redzu ka ir parāds pie opencredit 59,-, rakstu tam kantorim un šie atbild, ka esmu parāda līgumsodu 59,-, interesanti ka to viņi paziņo vairakus gadus pēc parāda atmaksas, t.i šogad.Vai tad, kad lieta par parādu tiek nodota parādu piedzinējiem nav jau iekļauts nokavējuma nauda-līgumsods? Un viņi par to mani iepriekš pat neinformēja.

U

satiiina 19.12.2012

Tu parādu atmaksāji piedzinejiem ? Visdrīzāk būtu " japarakājās" kontu izmaksu vēsturē, lai salasītu samaksāto summu un pierādītu, ka summa ir atmaksāta .. Tad, kad kreditors izmanto kredītpiedziņas pakalpojumus, tiek iekļauta pilna summa (pamatsumma+ līgumsods, maksa par aizdevumu) + piedzineji uzliek savu ciparu klāt, kas īstenībā tev nav jāmaksā pēc likuma.

Likumsargs 20.12.2012

Nu šeit ir vainīgs piedzinējs, nevis kreditors.
Vispār Jums ir tiesības pieprasīt caur tiesu dzēst šo ierakstu!