Opencredit - Krāpsana

Man jau otro reizi ir problemas ar www.Opencredit.lv, aiznemties ir salidzinosi nogurdinosi, bet atmaksat naudu ir vel grutak, neiet runa par to ka naw naudas man, parastikreditus atmaksaju uzreiz visu summu lai mazak procenti, bet ar www.Opencredit.lv ir ta ka ta vilcina laiku, esmu jau nomaksajis kreditu, bet vini turpina man skaitit procentus, aizbildinoties, ka viniem ir vajadzigs iesniegums uz epastu, tad vini izskatisot un pienemsot lemumu, kad aisūtiju iesniegumu ar lūgumu, tad atnak atbilde labdien!Aizdevums jums nav segts. Līgums jums bija 100. 00 eur uz 12 mēnešiem ar ikmēneša maksājumu 16. 00 eur.Un sanāk, ka es nevaru atmaksat visu summu, jo viniem tas naw izdevīgi, man ir jamaksa ikmenesa maksajums, un tas sanak ka es parmaksaju prakstiski 2x vairak

K