www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

AtrisinātaOmniva - Slikts serviss

Pasūtīju divas preces 5.12 un 7.12. Šodien ir 11.12 un paciņas vēl aizvien nav piegādātas. Par paciņu kas tika izsūtīta 7.12 nekādas vairāk ziņas nav kā tik nodots kurjeram pirmdienas rītā. Zvanot viņiem tik viena atbilde, piegāde kavējās. Nu neizmantojiet omnivas pakalpojumus. Dpd 2 dienu laika, šajā pašā nedēļā, piegādāja preces. Murgs.

11.12.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Mairita34 12.12.2020

Man laikam jāatvainojas. Šodien beidzot saņēmu savas paciņas un redzēju cik daudz paciņu ir kurjeram mašīnā. Pakomātos nav vietas tāpēc kurjers pat ne Omnivas, bet ar City Bee busiņu izdala paciņas. Izturību!

L lude 11.12.2020

Mana paciņa arī rāda, ka no 08.decemra ir nodota kurjeram, un es īsti nesaprotu, kur tas kurjers ir izkūpējis?

M miicuks 14.12.2020

Pirms nosodat kurjeru un izgāžat savas negācijas, pārliecinaties, kas īsti pie tā vainīgs. Ne visi klienti, kas saņēmuši paciņu viņu izņem uzreiz, pakomātu durtiņu daudzum ir tik cik ir un ja laicīgi netiek atbrīvota vieta jaunu paciņu ielikt ar nevar.

A Arturs22 17.12.2020

Tas ir iemesls, kāpēc omnivia neatbild nedēļas laikāuz ēpastu un telefona zvaniem?