www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Cilvēks samaksāja par l izmēra pakomātu, un kurā viņš arī ievietoja, taču 1 cm jums ir par daudz! Un tā vietā ejiet uz principiem un piedāvājat kurjeru pa 19 eiro it kā ar 50% atlaidi. Un prasiet + 7.50 vel lai piemaksa! Nopietni? Un kopuma 12.50 cilvēkam jāsamaksā deļ tā ka jūsu pakomati dažādos reģionos atšķiras!
Vai jūs neesat cū***? ! Goda vārds! Līdz šim bij labas atsauksmes.. Bet nu šis!: (

Pacco_al 19.01.2020

Kāds nu te princips? Vai nu sūtījums lien kastē vai nelien. Viss vienkārši. Varētu, jau saspiest un ar varu iestūķēt, bet tad atkal mauros, ka iepakojums sabojāts, var būt par prece bojāta un atkal nebūs labi. Tā kā nekā nebija. Ja nepatīk var nosūtīt atpakaļ saņēmējam, lai tad arī domā, kā nogādās.

ļ Ļevdanska Solvita 19.01.2020

kad piedavaju atbraukt pakaļ uz Pakomātu neiebāžot manā pakomātā..vai citus variantus, tad atbilde sekoja: "Oi! mēs tā nedarām!" Nu ja redzi, cilvēks ir samaksājis un ielicis Jūsu lielajā pakomātā, tad panāc soli pretī un aizved tur kur viņam bij paredzēts būt! nu..nokļūdījās 1 cm ..Bet Pie pakomātiem arī nav brīdinājuma, ka dažādos pakomātos ir dažādi tie cm!
UN TOMĒR! UZSKATU! Ja reiz veicat kādas izmaiņas, šoreiz nosakot strikti izmērus! Tad būtu tikai informatīvii jābrīdina Klienti pie katra pakomāta , ka esiet stingri nolēmuši pieturēties pie Jaunajiem nosacījumiem! Agrāk varēja, tagad vairs nevar! Ļoti vienārši, bet kā vnm grūti izpildāms! Cilvēki tomēr naudu samaksāja, konkrēti es, bet beigu beigās pašai jābrauc pakaļ! Nu Nav Smuki!